Fot: Paolo Omero / Shutterstock.com

Sara Bunting - Downton Abbey


9 głosy
Downton Abbey
Oceń film
4.67

Sara Bunting

BIOGRAFIA Daisy Lewis

CHARAKTERYSTYKA


Nauczycielka, przez pewien czas blisko związana z Tomem. Żyje pracą, ma mocno lewicowe poglądy, przez nią Tom, już „okiełznany” i obyty w arystokratycznym towarzystwie, znów zaczyna mieć buntownicze myśli. Nie lubi klasy wyższej i daje to odczuć na każdym kroku (choć rzadko kiedy merytorycznie wyjaśnia powody swej niechęci, to raczej coś w stylu „nie lubię, bo nie lubię”). Rozpolitykowana, zadziorna, początkowo wydaje się szczera i inteligentna, z czasem jest coraz bardziej irytująca, w każdej sytuacji szuka zaczepki i konfliktów.


WYGLĄD


Bardzo niska młoda kobieta, normalnej budowy ciała. Ma mocno kręcone kasztanowe włosy średniej długości.


BIOGRAFIA


Sezon 4


Poznaje Toma na wiecu politycznym. Najpierw zabrania mu usiąść koło siebie, potem omawiają przemówienia. Spotyka Toma idącego z Isobel, krytykuje go, kłóci się z Isobel. Tom pomaga jej z zepsutym samochodem. Rozmawia z Tomem o jego przeszłości i zmarłej żonie.


Spotyka Toma z córką na bazarze. Poznaje Corę. Tom zabiera ją do Downton Abbey pod nieobecność Crawleyów, co staje się przedmiotem plotek. Poznaje Violet.


Sezon 5


Spotyka Toma na ceremonii wręczania nagród w szkole, zostaje zaproszona na rocznicową kolację Roberta i Cory. Na kolacji kłóci się z Kitty i Robertem, spotyka się ze służbą.


Zaczyna uczyć Daisy matematyki. Jej kolejne sprzeczki z wszystkimi dookoła kończy wybuch Roberta, który każe jej opuścić Downton i nie wracać. Dostaje propozycję pracy w szkole Preston, żegna się z Tomem, mówi mu, że go kocha i wyjeżdża.

Sara Bunting - powiązania postaci Downton Abbey

Sara Bunting
Sara Bunting - Downton Abbey Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com
Aktor: Daisy Lewis
Profesja: nauczycielka

Sara Bunting - Opinie

10 + 4 =

Downton Abbey - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne