Maczeta - fabułaMaczeta - film o zemścieMaczeta to amerykański film akcji z 2010 roku w reżyserii i w scenariuszu Roberta Rodrigueza. Głównym bohaterem jest Machete Cortez, były meksykański żołnierz, który został wynajęty do zabicia senatora McLaughlina.

Machete Cortez - główny bohaterMachete Cortez to były żołnierz, który został wynajęty do zabicia senatora McLaughlina. Jednak zamiast tego zostaje oszukany i zmuszony do ucieczki. Wkrótce odkrywa, że McLaughlin planuje wprowadzić ustawę, która zmusi Meksykanów do opuszczenia Stanów Zjednoczonych.

Voz - zły człowiekVoz jest głównym antagonistą w filmie. Jest to bezwzględny przestępca, który chce wykorzystać ustawę McLaughlina do własnych celów. Chce wykorzystać ją do wywłaszczenia Meksykanów z ich ziemi i wykorzystania ich jako niewolników.

Szeryf Luz - sprzymierzeniec MacheteSzeryf Luz jest sprzymierzeńcem Machete. Jest to były policjant, który został zmuszony do przejścia na emeryturę po tym, jak został oskarżony o korupcję. Pomaga Machete w walce z Vozem i jego ludźmi.

Zemsta MacheteMachete postanawia zemścić się na Vozie i jego ludziach. Wraz ze swoimi sprzymierzeńcami, w tym szeryfem Luzem, staje do walki z Vozem i jego ludźmi. W końcu Machete pokonuje Voz i jego ludzi, a McLaughlin zostaje zmuszony do wycofania swojej ustawy.

ZakończenieMachete zostaje uznany za bohatera i otrzymuje nagrodę za swoje zasługi. W końcu Machete wraca do swojej rodziny i przyjaciół, którzy są szczęśliwi, że jest bezpieczny. Film kończy się sceną, w której Machete i jego przyjaciele bawią się w restauracji.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Maczeta obsada
Maczeta
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sensacyjny, Komedia
Czas trwania: 100 min.
Reżyseria: Ethan Maniquis, Robert Rodriguez
Scenariusz: Álvaro Rodríguez, Robert Rodriguez
Produkcja: USA
Premiera: 26 listopada 2010 (Polska)
1 września 2010 (świat)

Maczeta - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Maczeta - Opinie

2 + 4 =

Maczeta - polecane w tej kategorii

Maczeta - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne