Fot: Paolo Omero / Shutterstock.com

Lavinia Catherine Swire - Downton Abbey


9 głosy
Downton Abbey
Oceń film
4.67

Lavinia Catherine Swire

BIOGRAFIA Zoe Boyle

CHARAKTERYSTYKA


Jedyne dziecko londyńskiego bogatego prawnika Reginalda „Reggie'ego” Swire, narzeczona Matthew. Delikatna, życzliwa wszystkim, nawet w stosunku do Mary, wobec któej wydaje się nieco nieufna, bardzo opanowana, może nieczująca się najlepiej w ogromnym Downton, ale na pewno znająca zasady i dobre maniery. Szczerze kochała Matthew i najprawdopodobniej wbrew temu, co myślał, długo nie zdawała sobie sprawy z tego, że on bardziej kocha Mary (świadczyć może o tym jej list do ojca). Półsierota, jest w bardzo bliskich relacjach ze swym kochającym ojcem.


WYGLĄD


Całkiem wysoka, szczupła młoda kobieta o eterycznej, dziewczęcej urodzie, bladej cerze i złocistych włosach fantazyjnie wiązanych na czubku głowy.


BIOGRAFIA


Sezon 2


Odwiedza Downton jako narzeczona Matthew, którego poznała w Londynie. Kłóci się z Richardem Carlisle, co podsłuchuje Rosamund. Wyznaje Mary, że Richard nalega na jej ojca, aby oddał mu spory dług, czego ten nie jest w stanie zrobić. Rozmawia z Richardem, szukając sposobu na spłatę długu, mężczyzna zgadza się go anulować, jeśli dostarczy mu poufne dokumenty rządowe będące w posiadaniu jej wuja Jonathana, który obecnie pełni funkcję ministra. Wykrada dokumenty i przekazuje je Richardowi, po ukazaniu się ich w prasie wybucha tak zwany skandal Marconiego.


Violet knuje intrygi, które mogłyby zakończyć jej zaręczyny z Matthew. Do Downton przyjeżdża ranny Matthew. Mężczyzna na wieść, że najprawdopodobniej nie będzie już chodził i nie będzie mógł mieć dzieci, zrywa zaręczyny, mimo że Lavinia jest gotowa go poślubić. Po pewnym czasie jednak za sprawą Richarda wraca opiekować się Matthew. Zafascynowany jej dobrocią i wiedziony poczuciem honoru Matthew ponownie planuje z nią małżeństwo, tym bardziej, że szybko wraca do zdrowia.


Podsłuchuje Matthew i Mary, Matthew mówi Mary, że ją kocha, ale czuje się w obowiązku poślubić Lavinię. Zaczyna chorować na hiszpankę. Prosi Daisy, aby przekazała jej ojcu list i utrzymała to w tajemnicy. Jej stan się pogarsza, tuż przed śmiercią życzy Matthew ułożenia sobie życia. Umiera wkrótce potem. Po latach okazuje się, że jej list zaowocował spadkiem dla Matthew, dzięki któremu mógł uratować Downton przed bankructwem.

Lavinia Catherine Swire - powiązania postaci Downton Abbey

Lavinia Catherine Swire
Lavinia Catherine Swire - Downton Abbey Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com
Aktor: Zoe Boyle
Data śmierci: sezon 2

Lavinia Catherine Swire - Opinie

10 + 6 =

Downton Abbey - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne