Magical girl


2 głosy
Magical girl
Oceń film
4.50

Magical girl - fabułaFabuła filmu "Magical Girl"Film "Magical Girl" opowiada o młodej dziewczynie o imieniu Lucy, która mieszka w małym miasteczku. Lucy jest zwykłą dziewczyną, która ma swoje problemy i marzenia. Pewnego dnia jej życie zmienia się, gdy spotyka starą kobietę, która okazuje się być wiedźmą. Wiedźma przekazuje Lucy magiczną moc, która pozwala jej zmienić się w Magical Girl.

Lucy jako Magical GirlLucy jako Magical Girl ma za zadanie chronić swoje miasto przed złymi siłami. Musi walczyć z demonami i innymi potworami, które próbują zniszczyć jej miasto. Lucy musi również zmierzyć się z własnymi lękami i wątpliwościami, aby stać się silną i odważną Magical Girl.

Pomocnik LucyLucy nie jest sama w swojej walce. Ma pomocnika w postaci małego kota o imieniu Mimi. Mimi jest magicznym stworzeniem, które pomaga Lucy w walce z demonami. Mimi jest również jej przyjacielem i doradcą.

Zły czarownikLucy i Mimi muszą również stawić czoła złemu czarownikowi, który próbuje zniszczyć miasto. Czarownik ma wielką moc i jest bardzo niebezpieczny. Lucy i Mimi muszą zjednoczyć siły, aby pokonać złego czarownika i ocalić miasto.

ZakończenieFilm kończy się happy endem. Lucy i Mimi pokonują złego czarownika i ocalają miasto. Lucy odkrywa, że jej magiczna moc pochodzi z jej wiary w siebie i w to, że może pokonać wszystkie przeciwności. Lucy zostaje bohaterką i zdobywa szacunek i uznanie wszystkich mieszkańców miasta.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Magical girl obsada
Magical girl
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 127 min.
Reżyseria: Carlos Vermut
Scenariusz: Carlos Vermut
Produkcja: Hiszpania
Premiera: 12 czerwca 2015 (Polska)
7 września 2014 (świat)

Magical girl - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Magical girl - Opinie

6 + 6 =

Magical girl - polecane w tej kategorii

Magical girl - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne