Fot: Paolo Omero / Shutterstock.com

Jack Ross - Downton Abbey


9 głosy
Downton Abbey
Oceń film
4.67

Jack Ross

BIOGRAFIA Gary Carr

CHARAKTERYSTYKA


Piosenkarz w zespole jazzowym, występuje w The Lotus Club; pochodzi z Chicago, to pierwszy czarnoskóry bohater serialu. Pewny siebie mężczyzna, który jednak zdaje sobie sprawę z konwenansów i tradycji, wie, że romans może drogo kosztować zarówno jego, jak i kochankę. Żywiołowy, z poczuciem humoru, obdarzony dużą charyzmą i urokiem osobistym.


Jego postać wzorowana jest prawdopodobnie na Leslie Hutchinsonie, odnoszącym w owym czasie spore sukcesy w Wielkiej Brytanii czarnoskórym piosenkarzu, którego karierę zrujnował romans z ciotką księcia Filipa, Edwiną.


WYGLĄD


Ma między 25 a 30 lat, jest nieco powyżej średniego wzrostu (ale też niespecjalnie wysoki), normalnej budowy ciała. Jest czarnoskóry, ma krótkie, kręcone, czarne włosy i dyskretny wąsik (w zasadzie starannie przyciętą kreskę). Ubiera się bardzo elegancko.


BIOGRAFIA


Sezon 4


Mary, Rose, Rosamund, lord Gillingham, Tom i John Bullock odwiedzają The Lotus Club w Londynie. Rose tańczy z Johnem, ten jednak upija się i zaczyna wymiotować. Z krępującej sytuacji Rose wybawia Jack, który przerywa występ i zaczyna z nią tańczyć. Chce przywitać się z towarzyszami Rose, ale nikt nie podaje mu ręki. Opuszczając lokal, Rose posyła mu uśmiech.


Zostaje zaproszony wraz z zespołem do Downton, gdzie na prośbę Rose ma uświetnić imprezę urodzinową Roberta. Wchodzi wejściem dla służby, swym pojawieniem się budząc szok, zwłaszcza u Carsona, rozmawia z nim chwilę, potem zamienia kilka słów z panią Hughes. Rose przedstawia go Crawleyom, daje występ. Mary przyłapuje go całującego się z Rose.


Zabiera Rose na wycieczkę łodzią, ponownie się całują. Razem idą także na targi Thirsk, gdzie z kolei przyłapuje ich Tom. Martwi się o Rose i jej relacje z rodziną (ona sama myśli o poślubieniu go, trochę na złość matce, co wyjawia Mary). Rozmawia z Mary, odwołuje swoje zaręczyny z Rose, zdając sobie sprawę, że obojgu przysporzyłoby to kłopotów, mówi jednak, że kocha Rose i w innym, idealnym świecie chętnie zostałby jej mężem.

Jack Ross - powiązania postaci Downton Abbey

Jack Ross
Jack Ross - Downton Abbey Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com
Aktor: Gary Carr
Profesja: piosenkarz

Jack Ross - Opinie

7 + 3 =

Downton Abbey - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne