Fighter


7 głosy
The Fighter
Oceń film
4.43

Fighter - fabułaFabuła filmu "Fighter"Film "Fighter" to opowieść o walce o marzenia. Głównym bohaterem jest Micky Ward, młody bokser, który marzy o zostaniu mistrzem świata. Micky ma trudne dzieciństwo, jego ojciec jest alkoholikiem i nie potrafi wspierać syna w jego marzeniach. Micky ma starszego brata Dicky'ego, który również jest bokserem, ale jego kariera została zniszczona przez uzależnienie od narkotyków.

Micky i jego bratMicky i Dicky są bardzo blisko ze sobą. Micky wierzy, że jego brat może mu pomóc w osiągnięciu sukcesu. Dicky jest jego trenerem i nauczycielem, który wspiera go w walce o marzenia. Micky i Dicky wspólnie pracują nad poprawą jego umiejętności bokserskich.

Walka o marzeniaMicky walczy o swoje marzenia, ale jego droga do sukcesu jest pełna przeszkód. Jego ojciec i brat nie są w stanie mu pomóc, a jego przeciwnicy są silniejsi niż on. Micky musi walczyć o swoje marzenia sam. W końcu, po wielu trudnych walkach, Micky osiąga swój cel i zostaje mistrzem świata.

Moralne przesłanieFilm "Fighter" pokazuje, że marzenia można osiągnąć, jeśli się w nie wierzy i walczy o nie. Pokazuje również, że nawet w trudnych sytuacjach można znaleźć wsparcie w najbliższych. Film uczy, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach można osiągnąć swoje marzenia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Fighter obsada
Fighter
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Biograficzny
Czas trwania: 103 min.
Reżyseria: David O. Russell
Scenariusz: Scott Silver, Paul Tamasy, Eric Johnson
Produkcja: USA
Premiera: 4 marca 2011 (Polska)
10 grudnia 2010 (świat)

Fighter - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj

Fighter - Opinie

2 + 5 =

Fighter - polecane w tej kategorii

Fighter - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne