Taka piękna katastrofa


0 głosy
It's a Disaster
Oceń film
0.00

Taka piękna katastrofa - fabułaFabuła filmu "Taka piękna katastrofa"Film "Taka piękna katastrofa" opowiada historię dwójki młodych ludzi, którzy spotykają się w najmniej oczekiwanym momencie.

Główni bohaterowieGłównymi bohaterami filmu są: Emma i Jack. Emma jest młodą, ambitną kobietą, która pracuje jako prawnik w dużej firmie. Jack jest młodym, zdolnym muzykiem, który próbuje zaistnieć w świecie muzyki.

HistoriaEmma i Jack spotykają się w najmniej oczekiwanym momencie. Emma jest zaangażowana w pracę, a Jack w swoją muzykę. Oboje są zbyt zajęci, aby zauważyć, że ich życie zaczyna się zmieniać.

Pewnego dnia Emma i Jack spotykają się w kawiarni. Ich spotkanie jest pełne napięcia i niezręczności, ale z czasem zaczynają się otwierać i zbliżać do siebie. Ich relacja rozwija się i zaczynają wspólnie spędzać czas.

KonfliktKonflikt pojawia się, gdy Emma i Jack zaczynają zdawać sobie sprawę, że ich życie jest pełne konfliktów. Emma musi zmierzyć się z presją, jaką wywiera na nią jej praca, a Jack z presją, jaką wywiera na niego świat muzyki.

RozwiązanieEmma i Jack muszą zmierzyć się z własnymi problemami i odnaleźć w sobie siłę, aby pokonać wszystkie przeszkody. W końcu odkrywają, że ich miłość jest silniejsza niż wszystko inne i że mogą razem stworzyć piękną katastrofę.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Taka piękna katastrofa obsada
Taka piękna katastrofa
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Komedia
Czas trwania: 86 min.
Reżyseria: Todd Berger
Scenariusz: Todd Berger
Produkcja: USA
Premiera: 7 czerwca 2013 (Polska) 20 czerwca 2012 (świat)

Taka piękna katastrofa - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Taka piękna katastrofa - Opinie

5 + 4 =

Taka piękna katastrofa - polecane w tej kategorii

Taka piękna katastrofa - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne