Dziennik panny służącej


2 głosy
Journal d'une femme de chambre
Oceń film
4.50

Dziennik panny służącej - fabułaFabuła filmu "Dziennik panny służącej"Film "Dziennik panny służącej" opowiada historię młodej kobiety, która pracuje jako panna służąca w domu bogatego właściciela ziemskiego. Główna bohaterka, Maria, jest zmuszona do wykonywania wszystkich prac domowych, które są jej narzucane przez właściciela.

Maria i jej przyjacieleMaria ma kilku przyjaciół, którzy są jej wsparciem w trudnych chwilach. Wśród nich są: jej przyjaciółka, która jest również służącą, oraz młody chłopak, który jest synem właściciela. Przyjaciele pomagają Marii w jej codziennych obowiązkach i wspierają ją w trudnych sytuacjach.

Romans Marii i jej przyjacielaMiędzy Marii i jej przyjacielem zaczyna rodzić się uczucie. Mimo że oboje są z różnych środowisk, ich miłość jest silna i prawdziwa. Niestety, właściciel domu nie akceptuje ich związku i stara się ich rozdzielić.

Walka Marii o swoje szczęścieMaria postanawia walczyć o swoje szczęście i nie pozwala się zastraszyć. Przy pomocy swoich przyjaciół i własnej determinacji, Maria stara się zrealizować swoje marzenia i zdobyć wolność. Czy jej się to uda? Przekonajcie się sami oglądając film "Dziennik panny służącej".
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Dziennik panny służącej obsada
Dziennik panny służącej
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Kostiumowy
Czas trwania: 96 min.
Reżyseria: Benoît Jacquot
Scenariusz: Benoît Jacquot, Hélène Zimmer
Produkcja: Belgia, Francja
Premiera: 22 maja 2015 (Polska)
7 lutego 2015 (świat)

Dziennik panny służącej - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
30 zł
w pakiecie
Oglądaj

Dziennik panny służącej - Opinie

9 + 2 =

Dziennik panny służącej - polecane w tej kategorii

Dziennik panny służącej - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne