Mysi agenci


0 głosy
El ratón Pérez 2
Oceń film
0.00

Mysi agenci - fabułaMysi agenciMysi agenci to bajka o przygodach trzech małych myszek, które wyruszają w świat, aby odkryć tajemnicę zaginionego skarbu. Głównymi bohaterami są: Myszka Miki, Myszka Mini i Myszka Mimi.

Myszka Miki jest najstarsza i najbardziej doświadczona z trzech myszek. Jest odważna i zawsze gotowa do przygody. Myszka Mini jest młodsza i bardziej nieśmiała. Jest bardzo inteligentna i ma wielkie serce. Myszka Mimi jest najmłodsza i najbardziej energiczna z trzech myszek. Jest bardzo odważna i zawsze gotowa do zabawy.

Przygoda rozpoczyna sięWszystko zaczyna się, gdy myszki odkrywają starą mapę, która wskazuje drogę do skarbu. Myszki postanawiają wyruszyć w podróż, aby odnaleźć skarb. W drodze spotykają wielu przyjaciół, którzy pomagają im w ich poszukiwaniach.

Przeszkody na drodzeMyszki napotykają wiele przeszkód na swojej drodze. Muszą stawić czoła złemu królowi szczurów, który chce zdobyć skarb dla siebie. Myszki muszą również stawić czoła wielu innym niebezpieczeństwom, takim jak potwory, złe czarownice i inne złe siły.

ZakończenieMyszki w końcu odnajdują skarb i zdobywają go dla siebie. W końcu odkrywają, że skarb jest w rzeczywistości starożytnym artefaktem, który może uchronić ich krainę przed złem. Myszki postanawiają zabrać skarb do domu i chronić go przed złymi siłami.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Mysi agenci obsada
Mysi agenci
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 87 min.
Reżyseria: Andrés G. Schaer
Scenariusz: Judith Alioua, Natalia Jazanovich, Angel E. Pariente
Produkcja: Argentyna, Hiszpania
Premiera: 12 listopada 2010 (Polska)
12 grudnia 2008 (świat)

Mysi agenci - gdzie obejrzeć

za darmo
Film z biblioteki CDA Premium
Oglądaj

Mysi agenci - Opinie

2 + 1 =

Mysi agenci - polecane w tej kategorii

Mysi agenci - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne