Robin z Sherwood


14 głosy
Robin z Sherwood
Oceń film
4.43

Robin z Sherwood - fabułaRobin z Sherwood - serial o legendarnym bohaterzeSerial "Robin z Sherwood" opowiada o legendarnym bohaterze, który walczy o sprawiedliwość i wolność. Głównym bohaterem jest Robin z Loxley, który po śmierci swojego ojca postanawia walczyć z niesprawiedliwością i złem. Wraz z grupą przyjaciół tworzy bandę zwanych Braci z Sherwood.

Główni bohaterowieRobin z Loxley jest głównym bohaterem serialu. Jest młodym, odważnym i sprawiedliwym wojownikiem, który walczy o wolność i sprawiedliwość. Jego przyjaciele to Much, Will Scarlet, Little John i Tuck. Wszyscy oni tworzą bandę zwanych Braci z Sherwood.

Zły król i jego słudzyKrólem Anglii jest zły i okrutny król John. Jego słudzy to Sir Guy of Gisbourne i Sheriff Nottingham. Oni wszyscy są złymi i okrutnymi władcami, którzy wykorzystują swoją władzę do wyzyskiwania ludzi.

Walka o wolność i sprawiedliwośćRobin i jego przyjaciele walczą o wolność i sprawiedliwość. Próbują zmienić świat na lepsze i walczą z niesprawiedliwością. Starają się chronić słabych i biednych przed złymi władcami.

ZakończenieSerial kończy się zwycięstwem Robin i jego przyjaciół. Król John i jego słudzy są pokonani, a Robin i jego przyjaciele zostają bohaterami. Serial kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Robin i jego przyjaciele zostają uznani za bohaterów i wolność i sprawiedliwość zostają przywrócone.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Robin z Sherwood obsada
Robin z Sherwood
Kategoria: Seriale
Gatunek: Przygodowy
Czas trwania: 52 min.
Reżyseria: Robert Young i inni
Scenariusz: Richard Carpenter i inni
Produkcja: Wielka Brytania
Premiera: 28 kwietnia 1984

Robin z Sherwood - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Robin z Sherwood - Opinie

9 + 1 =
Agnieszka, 2021-06-23 10:14:38
Witam szukam cały czas strony darmowej gdzie można obejrzeć film Robin z Sherwood bo nie mogę znaleźć. A bardzo mi zależy na tym. Proszę o pomoc. Odpowiedz
Mag, 2021-08-07 15:48:23
https://www.dailymotion.com/video/x5vkzw6

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne