Gwen - The End of the F***ing World


1 głosy
The End of the F***ing World
Oceń film
5.00

Gwen

BIOGRAFIA Christine Bottomley

CHARAKTERYSTYKA


Matka Alyssy (ma też bliźnięta, których imion nie poznajemy), była żona Leslie'ego Foleya (obecnie w trakcie kolejnego rozwodu, z Tonym). Ciężko znosi, gdy jest na językach, uważa, że najważniejsze, żeby nikt o rodzinie nie musiał „gadać”, bardziej jednak martwi się o to, jak ludzie postrzegają ją samą. Nie wtrąca się w sprawy innych, także bliskich, raczej cieszy się swą dość wysoką pozycją i pieniędzmi, stąd też żyje zdecydowanie w cieniu męża. Niezbyt silna psychicznie, często dokonująca nietrafionych życiowych wyborów.


WYGLĄD


Średniego wzrostu, szczupła, atrakcyjna blondynka w średnim wieku. Włosy ma długie, zadbane, pofalowane. Ubiera się modnie i elegancko, zawsze ma na sobie biżuterię.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Żyje, korzystając z dochodów męża, wychowuje dwójkę bliźniaków, widać, że jest przez Tony'ego zdominowana. Odwiedza ja policja, informując o śledztwie w sprawie morderstwa Clive'a Kocha, przeżywa to, w przeciwieństwie do całkowicie obojętnego Tony'ego, dość mocno. Dostaje telefon od córki, Alyssa mówi jej, że nigdy nie wróci do domu. Razem z Tonym i Philem oglądają nagranie pokazujące rabunek na stacji dokonany przez ich dzieci.


Sezon 2


Opuścił ją Tony, nie mogąc znieść plotek, sprzedała po powrocie córki dom i przeniosła się razem z dziećmi do swej siostry Leigh. Dowiadujemy się z retrospekcji, że kontaktowała się z Jamesem i przekonała go, by listownie zerwał z jej córką. Jest zachwycona, gdy Todd oświadcza się Alyssie, planuje ślub i prowadzi córkę do ołtarza.

Gwen - powiązania postaci The End of the F***ing World

Gwen
Gwen - The End of the F***ing World Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com
Aktor: Christine Bottomley
Córki: Alyssa Foley

Gwen - Opinie

9 + 5 =

The End of the F***ing World - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne