Kawa i papierosy


2 głosy
Coffee and Cigarettes
Oceń film
4.00

Kawa i papierosy - fabułaFabuła filmu "Kawa i papierosy"Film "Kawa i papierosy" to historia trzech przyjaciół, którzy spotykają się w kawiarni, aby porozmawiać o swoich problemach. Głównymi bohaterami są: Ah-jung, Dong-soo i Sang-hoon.

Ah-jung jest młodą kobietą, która pracuje w biurze i ma trudności z poradzeniem sobie z codziennymi problemami. Dong-soo jest mężczyzną w średnim wieku, który pracuje jako kierowca i ma trudności z poradzeniem sobie z problemami w pracy. Sang-hoon jest młodym mężczyzną, który pracuje jako sprzedawca i ma trudności z poradzeniem sobie z problemami w życiu osobistym.

Spotkanie w kawiarniTrzej przyjaciele spotykają się w kawiarni, aby porozmawiać o swoich problemach. Rozmawiają o swoich problemach i starają się znaleźć rozwiązania. W trakcie rozmowy Ah-jung, Dong-soo i Sang-hoon zaczynają dostrzegać, że ich problemy są bardzo podobne.

Przemiana bohaterówW trakcie spotkań w kawiarni bohaterowie zaczynają dostrzegać, że ich problemy są bardzo podobne. Postanawiają wspólnie szukać rozwiązań i wspierać się nawzajem. W miarę upływu czasu bohaterowie zaczynają się zmieniać. Ah-jung, Dong-soo i Sang-hoon zaczynają dostrzegać, że ich problemy są bardziej złożone, niż się wcześniej wydawało.

ZakończenieW końcu bohaterowie znajdują rozwiązania swoich problemów i zaczynają nowe życie. Ah-jung, Dong-soo i Sang-hoon zaczynają doceniać siebie nawzajem i wspierać się w trudnych chwilach. Film kończy się sceną, w której trzej przyjaciele spotykają się w kawiarni, aby porozmawiać o swoich problemach i wspierać się nawzajem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Kawa i papierosy obsada
Kawa i papierosy
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komediodramat, Muzyczny
Czas trwania: 92 min.
Reżyseria: Jim Jarmusch
Scenariusz: Jim Jarmusch
Produkcja: Japonia, USA, Włochy
Premiera: 1 października 2004 (Polska)
5 września 2003

Kawa i papierosy - gdzie obejrzeć

14,90 zł
za film
Oglądaj

Kawa i papierosy - Opinie

10 + 7 =

Kawa i papierosy - polecane w tej kategorii

Kawa i papierosy - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne