Fot: lev radin / Shutterstock.com

Bonnie Carlson

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Jedna z pięciu głównych bohaterek serialu „Wielkie kłamstewka”, grana przez Zoë Kravitz. Żona Nathana Carlsona, matka Skye Carlson. Pochodzi z rodziny mieszanej rasowo. Jest właścicielką studia jogi, prowadzi także zajęcia z samoobrony i zajmuje się rękodziełem artystycznym. W wolnych chwilach udziela pomocy w schronisku dla bezdomnych. Jest weganką, angażuje się w sprawy ekologiczne i społeczne. Prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Poza ćwiczeniem jogi uwielbia biegać. Sprawia wrażenie osoby uduchowionej i ciepłej, jednak zatraca wspomniane ciepło, gdy boryka się z własnymi problemami.


WYGLĄD


Bonnie jest drobną i niską brunetką o długich, zaplecionych w warkoczyki włosach. Przeważnie ubiera się w zwiewne sukienki i tuniki w stylu boho. Stawia na naturalność i wygodę. Lubi nosić kolczyki, bransoletki i naszyjniki. Zwraca na siebie uwagę swoją atrakcyjnością fizyczną.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Bonnie wraz z mężem, Nathanem Carlsonem, odwozi ich córkę Skye na dzień integracyjny do  szkoły podstawowej Otter Bay. Na miejscu konfrontuje się z pierwszą żoną Nathana, Madeline Mackenzie. Okazuje się, że Bonnie świetnie dogaduje się z córką Nathana i Madeline, Abigail Carlson. Ich bliskość emocjonalna jest źródłem wielu konfliktów pomiędzy dwiema rodzinami. Załagodzeniu sporów nie pomaga decyzja Abigail o przeprowadzce do domu ojca. Bonnie stara się pogodzić byłych małżonków, jednocześnie wspierając ich córkę. 


W dniu szkolnej imprezy charytatywnej Bonnie dostrzega zrozpaczoną Madeline i decyduje się sprawdzić, co dolega bohaterce. Z daleka obserwuje rozmowę Madeline i Jane Chapman, a także późniejsze przybycie Renaty Klein, Celeste Wright i jej męża. Gdy sprzeczka przeradza się w szamotaninę, Bonnie dołącza do pozostałego grona.


Sezon 2


Z pięciu głównych bohaterek Bonnie najgorzej radzi sobie ze wspomnieniem nocy, kiedy zginął Perry Wright. Traci swoje pozytywne nastawienie do życia, całkowicie zamyka się w sobie, przestaje także rozmawiać z mężem i córką. Dnie spędza na długich spacerach i bieganiu. Nathan Carlson, zaniepokojony stanem psychicznym swojej żony, prosi o pomoc jej matkę Elizabeth. W czasie pobytu u córki Elizabeth traci przytomność i trafia do szpitala. Bonnie codziennie przychodzi do niej w odwiedziny. Ostatecznie decyduje się wyznać nieprzytomnej matce całą prawdę dotyczącą wydarzeń ze szkolnej imprezy charytatywnej. To doświadczenie prowadzi do innego, szczerego wyznania skierowanego w stronę jej męża.


 

Pełna biografia »

Bonnie Carlson - powiązania postaci

Bonnie Carlson
Fot: DFree / Shutterstock.com
Aktor: Zoë Kravitz
Profesja: właścicielka studia jogi
Córki: Skye Carlson

Bonnie Carlson - Opinie

4 + 9 =

Wielkie kłamstewka - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne