Niewygodna prawda


0 głosy
The Whistleblower
Oceń film
0.00

Niewygodna prawda - fabułaNiewygodna prawdaFilm "Niewygodna prawda" to opowieść o walce jednego człowieka o prawdę. Głównym bohaterem jest Al Gore, były wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, który postanawia zmienić świat. Jego celem jest uświadomienie ludziom, że zmiany klimatyczne są realne i wymagają natychmiastowych działań.

Al Gore walczy o prawdęAl Gore wyrusza w podróż po całym świecie, aby przekonać ludzi do swojej wizji. Przedstawia wyniki badań naukowych, które wskazują na zmiany klimatyczne i ich skutki. Jego wystąpienia są pełne emocji i wywołują wiele dyskusji.

Przeciwnicy Al GoraAl Gore spotyka się z wieloma przeciwnikami, którzy nie chcą wierzyć w jego teorie. Niektórzy z nich są przedstawicielami wielkich korporacji, które nie chcą zmieniać swoich praktyk biznesowych. Inni są politykami, którzy nie chcą wprowadzać nowych regulacji.

Al Gore wygrywaAl Gore nie poddaje się i walczy dalej. Jego wystąpienia są coraz bardziej wpływowe i wywołują coraz większe zainteresowanie. W końcu jego wysiłki przynoszą rezultaty i ludzie zaczynają dostrzegać zmiany klimatyczne i ich skutki.

Film "Niewygodna prawda" to opowieść o walce jednego człowieka o prawdę. Al Gore pokazuje, że jedna osoba może zmienić świat. Jego wystąpienia są pełne emocji i wywołują wiele dyskusji. W końcu jego wysiłki przynoszą rezultaty i ludzie zaczynają dostrzegać zmiany klimatyczne i ich skutki.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Niewygodna prawda obsada
Niewygodna prawda
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Sensacyjny
Czas trwania: 112 min.
Reżyseria: Larysa Kondracki
Scenariusz: Eilis Kirwan, Larysa Kondracki
Produkcja: Kanada, Niemcy
Premiera: 13 września 2010 (świat)

Niewygodna prawda - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Niewygodna prawda - Opinie

9 + 9 =

Niewygodna prawda - polecane w tej kategorii

Niewygodna prawda - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne