Toy Story 3


3 głosy
Toy Story 3
Oceń film
4.67

Toy Story 3 - fabułaPrzygoda zaczyna sięAndy, główny bohater bajki, wybiera się na studia. Zostawia swoje zabawki w pudełku, aby je przechować. Zabawki są zaniepokojone, ponieważ nie wiedzą, co się z nimi stanie. Na szczęście, zamiast trafić do śmietnika, zostają przekazane do przedszkola.

Przygody w przedszkoluZabawki są zachwycone, że mogą znowu bawić się z dziećmi. Jednak szybko okazuje się, że przedszkole jest zarządzane przez okrutnego i bezwzględnego dyrektora Lotso. Lotso wykorzystuje swoją pozycję, aby wykorzystywać inne zabawki.

Ucieczka z przedszkolaZabawki postanawiają uciec z przedszkola. W tym celu wykorzystują wszystkie swoje umiejętności i zdolności. Wspierają ich Woody, Buzz Lightyear i Jessie. W końcu udaje im się uciec, ale Lotso i jego ludzie są tuż za nimi.

Ostateczna bitwaZabawki muszą stawić czoła Lotso i jego ludziom. W końcu udaje im się pokonać Lotso i jego ludzi. Zabawki wracają do domu Andy'ego, gdzie są bezpieczne. Andy postanawia oddać je do muzeum, aby miały szansę bawić się z innymi dziećmi.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Toy Story 3 obsada
Toy Story 3
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 103 min.
Reżyseria: Lee Unkrich
Scenariusz: Michael Arndt
Produkcja: USA
Premiera: 18 czerwca 2010 (Polska)
12 czerwca 2010 (świat)

Toy Story 3 - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
od 9,90 zł
za film
Oglądaj
od 14,99 zł
za film
Oglądaj

Toy Story 3 - Opinie

3 + 5 =

Toy Story 3 - polecane w tej kategorii

Toy Story 3 - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne