Eunice Noon - The End of the F***ing World


1 głosy
The End of the F***ing World
Oceń film
5.00

Eunice Noon

BIOGRAFIA Gemma Whelan

CHARAKTERYSTYKA


Policjantka, która wspólnie z Teri Darego prowadzi sprawę Jamesa i Alyssy. Zdecydowanie bardziej ludzka z tej pary, zakłada od razu, że „dzieciaki” wplątały się w kłopoty przypadkowo i nie zasłużyły na więzienie. Empatyczna, bardzo uczuciowa, ciepła, starająca się zrozumieć innych, ich motywy i błędy. Przy okazji inteligentna i oddana swej pracy.


WYGLĄD


Kobieta średniego wzrostu, normalnej budowy ciała, mniej więcej około 35-45 lat. Ma średniej długości, proste, brązowe włosy. W opozycji do swej partnerki nosi raczej jasne stroje.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Zjawia się z Teri Darego na miejscu śmierci Clive'a Kocha, bada jego ciało, odkrywa portfel Tophera, chłopaka, który chciał przespać się z Alyssą. Odwiedza Tophera, który mówi o włamaniu do domu, Alyssie i Jamesie. Umieszcza Alyssę i Jamesa na liście osób zaginionych, ale także na liście potencjalnych młodocianych przestępców. Przesłuchuje Phila, dziwi się, że nie zgłosił kradzieży samochodu, a potem informuje, że pojazd uległ wypadkowi. Przesłuchuje Florę Koch, matkę Clive'a, do śledztwa wnosi wątki dawnych oskarżeń zamordowanego w sprawie gwałtów.


Dostaje od Flory nagrania z gwałtu Clive'a, próbuje przekonać Teri, że mężczyzna mógł zostać zabity w samoobronie przez Alyssę. Razem z Teri zaczyna szukać Leslie'ego, zakładając, że Alyssa mogła pojechać do ojca. Udaje się jej dostać adres Leslie'ego od Debbie, odwiedza go sama, bez Teri. Spotyka Alyssę i Jamesa u Leslie'ego, dziewczyna pyta ją, czy zostałaby osadzona w tym samym zakładzie co James, odpowiada, że raczej byłoby to niemożliwe. Zostaje ogłuszona przez Alyssę, pada na ziemię, a ścigani uciekają. Jest wśród aresztujących Jamesa i Alyssę na plaży.

Eunice Noon - powiązania postaci The End of the F***ing World

Eunice Noon
Eunice Noon - The End of the F***ing World Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com
Aktor: Gemma Whelan
Profesja: policjantka

Eunice Noon - Opinie

4 + 1 =

The End of the F***ing World - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne