Postal - fabułaFabuła filmu "Postal"Film "Postal" to kontrowersyjna komedia z 2007 roku w reżyserii Uwe Bolla. Głównym bohaterem jest Donnie, mężczyzna, który został wyrzucony z pracy i zmuszony do życia na ulicy. W desperacji postanawia wziąć udział w planie, który ma na celu wykorzystanie zamieszania wokół wydania nowej gry komputerowej.

Donnie i jego planDonnie wraz ze swoim przyjacielem, Jusufem, postanawiają wykorzystać sytuację i wykraść wszystkie egzemplarze gry. Plan jest prosty: Donnie i Jusuf wynajmują ciężarówkę, w której ukrywają się, a następnie wjeżdżają na teren magazynu, gdzie znajdują się gry. Następnie uciekają z ciężarówką pełną gier.

Konsekwencje planuNiestety, plan Donniego i Jusufa nie udaje się tak, jak zaplanowali. Ciężarówka zostaje zatrzymana przez policję, a Donnie i Jusuf zostają aresztowani. Donnie zostaje skazany na więzienie, a Jusuf zostaje wypuszczony.

ZakończenieDonnie wychodzi z więzienia i postanawia zemścić się na ludziach, którzy doprowadzili do jego aresztowania. Wraz z Jusufem i jego siostrą, Chavą, planują napad na bank, który jest własnością jednego z ich wrogów. Plan się udaje, a Donnie i jego przyjaciele uciekają z pieniędzmi. Film kończy się sceną, w której Donnie i Jusuf siedzą na plaży i cieszą się z sukcesu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Postal obsada
Postal
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Thriller
Czas trwania: 97 min.
Reżyseria: Uwe Boll
Scenariusz: Uwe Boll, Bryan C. Knight
Produkcja: Kanada, Niemcy, USA
Premiera: 21 lipca 2007 (świat)

Postal - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Postal - Opinie

6 + 1 =

Postal - polecane w tej kategorii

Postal - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne