Regulamin

1. Serwis Filmnet.pl to strona internetowa stworzona i administrowana przez firmę NETSTEL Software Marcin Matusiak Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie. W niniejszym regulaminie nazywana jest wymiennie serwisem, stroną lub Filmnet.pl. Użytkownik to każda osoba, która w jakikolwiek sposób korzysta ze strony Filmnet.pl. Redakcja, administratorzy i moderatorzy to również pojęcia tożsame, odnoszące się do osób zarządzających Filmnet.pl.

2. Strona Filmnet.pl to porównywarka ofert wybranych serwisów VOD działających legalnie. W serwisie Filmnet.pl prezentowane są wyłącznie legalne treści i źródła.

3. Administratorzy Filmnet.pl dołożą wszelkich starań, żeby dane i treści prezentowane w Serwisie były wiarygodne i prawdziwe, nie ponoszą jednak odpowiedzialności za zmiany i aktualizacje (zwłaszcza dotyczące cen i dostępności usług) wprowadzane bezpośrednio przez właścicieli danych serwisów VOD.

4. Korzystanie z Filmnet.pl jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji.

5. Serwis Filmnet.pl udostępnia możliwość dodawania komentarzy przez użytkowników pod wybranymi treściami, zastrzegając jednocześnie, użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści, które publikuje w serwisie. Dodatkowo, w ramach możliwości Administratorów, podlegają one moderacji – wszelkie treści niezgodne z prawem, wulgarne, obraźliwe, nawołujących do nienawiści rasowej, płciowej, wyznaniowej, etnicznej oraz niezwiązane z tematyką serwisu, a także reklamy będą usuwane. O usunięciu decydują moderatorzy serwisu Filmnet.pl, których decyzje są nieodwołalne.

6. Redakcja Filmnet.pl zastrzega sobie prawo do jednostronnego decydowania o zawartości własnego serwisu.

7. Administratorzy Filmnet.pl zastrzegają sobie prawo, by w każdej chwili móc zmodyfikować regulamin. Zmieniony regulamin będzie również dostępny na stronie Filmnet.pl oraz w siedzibie właściciela serwisu, tj. firmy NETSTEL SOFTWARE.

Pokłosie

THRILLER  |  od 9,90 zł

Wilk z Wall Street

KOMEDIA  |  od 9,90 zł

Dzikie historie

KOMEDIA  |  7,90 zł