Fot: Paolo Omero / Shutterstock.com

Phyllis Baxter - Downton Abbey


9 głosy
Downton Abbey
Oceń film
4.67

Phyllis Baxter

BIOGRAFIA Raquel Cassidy

CHARAKTERYSTYKA


Pokojówka hrabiny Grantham. Przyjacielska i towarzyska, całkowite przeciwieństwo Sarah O'Brien, którą zastąpiła. Łączą ją skomplikowane relacje z Thomasem, którego zna od dawna, była przyjaciółką jego siostry. Cicha i spokojna, rzadko zabiera głos, łatwo nią manipulować, nie potrafi odmawiać.


WYGLĄD


Dosyć wysoka, normalnej budowy ciała kobieta w średnim wieku. Ma średniej długości brązowe włosy.


BIOGRAFIA


Sezon 4


Zostaje zatrudniona w Downton z polecenia Thomasa. Szybko zdobywa serca innych służących, imponuje też umiejętnością szycia na elektrycznej maszynie. Pomaga pani Patmore zszyć jej strój. Thomas mówi o jej mrocznym sekrecie z przeszłości i zmusza ją szantażem do szpiegowania dla niego wśród służby. Thomas chce na niej wymusić odkrycie, dlaczego John nie jedzie z Robertem do Ameryki. Zaprzyjaźnia się z Molesleyem, który zaczyna ją bronić przed Thomasem.


Sezon 5


Wyznaje, że ukradła biżuterię swojej byłej pani i odsiedziała za to 3 lata. Molesley namawia ją, by powiedziała o tym Corze, zanim zrobi to Thomas. Potem przyznaje się, że została zmuszona do kradzieży przez innego służącego, Coyle'a. Cora po wyznaniach pozwala jej zostać na stanowisku.


Próbuje pomóc Thomasowi, który nie może poradzić sobie ze swym homoseksualizmem, zabiera go do dr Clarksona. Razem z Molesleyem szuka świadków mogących zeznawać na korzyść Anny i Johna.


Sezon 6


Odwiedza ją sierżant Willis, wypytuje o Coyle'a, próbuje namówić do złożenia zeznań. Razem z Molesleyem jedzie do Yorku, by zeznawać przeciw Coyle'owi, ten jednak sam przyznaje się do winy. Dostaje list od Coyle'a, który chce, aby odwiedziła go w więzieniu, jednak za namową Molesleya wyrzuca list.


Jest na wyścigach w Brooklands. Gratuluje Annie narodzin syna. Odwiedza Molesleya w szkole. Odkrywa, że Thomas próbował odebrać sobie życie, alarmuje innych i dr Clarksona.

Phyllis Baxter - powiązania postaci Downton Abbey

Phyllis Baxter
Phyllis Baxter - Downton Abbey Fot: lev radin / Shutterstock.com
Aktor: Raquel Cassidy
Profesja: służąca

Phyllis Baxter - Opinie

3 + 6 =

Downton Abbey - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne