Fot: Paolo Omero / Shutterstock.com

Marigold Gregson - Downton Abbey


9 głosy
Downton Abbey
Oceń film
4.67

Marigold Gregson

BIOGRAFIA Laila Whitney, Amelia Whitney, Eva Samms, Karina Samms

CHARAKTERYSTYKA


Nieślubne dziecko Edith i Michaela Gregsona (jej ojciec zginął w Niemczech). Urodziła się w szwajcarskiej Genewie, matka nie zdradziła jej istnienia nikomu poza Rosamund Painwick, a potem Violet Crawley. Przez pewien czas wychowywana przez małżeństwo Drewe, a potem przedstawiana jako adoptowana córka Edith. Jest raczej nieśmiała, lekko wycofana, lubi swych kuzynów, ale rzadko się z nimi bawi, być może przez różnicę wieku.


WYGLĄD


Drobna kilkulatka o brązowych włosach do ramion (ich końcówki zaczynają się kręcić), wszyscy podkreślają jej podobieństwo do ojca, Michaela.


BIOGRAFIA


Sezon 4


Rodzi się w Genewie, matka karmi ją, a potem oddaje na wychowanie pani Schroeder. Jej matka wcześniej rozważała aborcję lub oddanie dziecka na wychowanie mieszkającemu w pobliżu Downton rolnikowi Timothy'emu Drewe. Zostaje zabrana przez matkę ze Szwajcarii, trafia na farmę Drewe'ów, jej przybrany ojciec odkrywa jej pochodzenie, ale zatrzymuje te wiadomości dla siebie.


Sezon 5


Wychowuje się na Yew Tree Farm, często odwiedza ją matka, budząc coraz większe opory pani Drewe. Zostaje zabrana przez matkę od państwa Drewe, wyjeżdża z matką do Londynu. Wraca na farmę, gdzie przebywa krótki czas potrzebny do załatwienia wszystkich formalności związanych z jej oficjalną adopcją przez Edith. Zaczyna chodzić do żłobka w Downton, Robert dowiaduje się prawdy o jej pochodzeniu. Dostaje prezent na święta, jest dobrze traktowana przez całą rodzinę Crawleyów.


Sezon 6


Bawi się z Georgem, jedzie z Mary na farmę Drewe, na pokaz świń, gdzie spotyka się ze swą dawną „mamą”. Pan Drewe zabiera ją z objęć żony i odchodzi. Na pokazie w Moulton Marigold znika bez śladu, podobnie jak pani Drewe. Zaginiona dziewczynka odnajduje się na farmie, a pan Drewe postanawia wyjechać z żoną, aby nie dopuścić więcej do takich sytuacji.


Razem z kuzynami ogląda teatrzyk kukiełkowy. Razem z Sybbie jest dziecięcą dróżką z kwiatami na ślubie matki. Bawi się z nową babcią, Miradą. Przeprowadza się z do zamku Brancaster w Northcumberlandzie.

Marigold Gregson - powiązania postaci Downton Abbey

Marigold Gregson
Aktor: Laila Whitney, Amelia Whitney, Eva Samms, Karina Samms
Ojciec: Michael Gregson
Matka: Edith Josephine Crawley Pelham

Marigold Gregson - Opinie

9 + 3 =

Downton Abbey - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne