Fot: Paolo Omero / Shutterstock.com

Susan MacClare - Downton Abbey


9 głosy
Downton Abbey
Oceń film
4.67

Susan MacClare

BIOGRAFIA Phoebe Nicholls

CHARAKTERYSTYKA


Żona Hugh, matka Rose, Annabelle i Jamesa; kuzynka Roberta i córka chrzestna Violet. Markiza Flintshire. Ma trudny charakter, jest neurotyczką, uwielbia się kłócić, ma złe relacje zarówno z mężem, jak i z Rose (troszczy się co prawda o córkę, ale na swój sposób, uważając, że wie wszystko najlepiej). Swój związek z Hugh kontynuuje jednak do momentu, gdy rozwód nie będzie już mógł zaszkodzić mu w karierze. Antysemitka, co pokazuje jej stosunek do Atticusa. Surowa, łatwo wpada w gniew, nigdy nie potrafi się wyluzować, obnosi się z miną wiecznie nieszczęśliwej, nawet podczas balów i przyjęć; jest jedną z najbardziej antypatycznych postaci w serialu.


WYGLĄD


Kobieta w średnim wieku, przeciętnego wzrostu, szczupła. Ma mocno kręcone, ciemnobrązowe włosy.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Pisze list do Violet o krążących w Londynie plotkach na temat Mary i śmierci Kemala Pamuka.


Sezon 2


Zatrudnia u siebie Verę Bates, która, starając się o pracę, powołuje się na męża, Johna.


Sezon 3


Prosi Violet, by zaopiekował się przez pewien czas Rose, której „nie służy Londyn” (w rzeczywistości ma romans z żonatym mężczyzną). Coraz częściej kłóci się z Hugh, a także z Rose. Wyjeżdża z mężem do Indii.


Sezon 4


Przy kolejnym wyjeździe do Indii zabiera ze sobą jako pokojówkę Sarah O'Brien, co rani Corę. Wraz z mężem gości u siebie księcia Walii.


Sezon 5


Jest nieszczęśliwa z powodu zaręczyn Rose z Atticusem, który pochodzi z żydowskiej rodziny. Wynajmuje prostytutkę na wieczór kawalerski Atticusa, aby go zdyskredytować, ale sprawa wychodzi na jaw, gdy zostawia na widoku czek za usługę. Kłóci się o to z mężem. Ogłasza przy rodzicach Atticusa, że jest w trakcie rozwodu z Hugh, co wywołuje oburzenie u lorda Sinderby. Jest na weselu córki. Rozwodzi się z Hugh.

Susan MacClare - powiązania postaci Downton Abbey

Susan MacClare
Aktor: Phoebe Nicholls
Córki: Rose MacClare Aldridge

Susan MacClare - Opinie

7 + 6 =

Downton Abbey - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne