Fot: Paolo Omero / Shutterstock.com

Ephraim Atticus Aldridge - Downton Abbey


9 głosy
Downton Abbey
Oceń film
4.67

Ephraim Atticus Aldridge

BIOGRAFIA Matt Barber

CHARAKTERYSTYKA


Znajomi mówią do niego Atticus (tak od dzieciństwa nazywała go matka). Syn lorda Sinderby, spadkobierca fortuny rodziny Aldridge. Mąż Rose, ojciec Victorii Rachel Cory Aldridge. Jego przodkowie byli rosyjskimi żydami, którzy uciekli do Anglii przed pogromami, zdobyli tam majątek w sektorze bankowym, zyskując tytuł lordowski. Lord Sinderby rozważał powrót do dawnego nazwiska, ale ostatecznie z tego zrezygnował. Dobrze wychowany, dżentelmen w każdym calu, delikatny, wrażliwy, miły dla wszystkich.


WYGLĄD


Wysoki mężczyzna około 30 lat, normalnej budowy ciała (choć jego długa szyja nadaje ciału pozorów tyczkowatości, a w zasadzie sprawia wrażenie, że głowa jest nieproporcjonalnie mała przy szerokiej klatce piersiowej). Ma krótkie ciemne włosy, nie nosi zarostu.


BIOGRAFIA


Sezon 5


Spotyka Rose idącą z torbami w deszczu, pomaga jej, razem chowają się przed deszczem. Zaczyna się z nią spotykać, nie ukrywa swego żydowskiego pochodzenia. Przedstawia Rose swoim rodzicom, ona z kolei prezentuje go swoim: jego ojciec i jej matka są przeciwni związkowi, głównie z powodu odmiennych wyznań.


Pomaga w poszukiwaniach Edith po jej zniknięciu z Marigold. Oświadcza się Rose. Jego ojciec odbywa z nim poważną rozmowę o wierze. Susan podsyła na jego wieczór kawalerski prostytutkę, czym jest bardzo zdegustowany. Bierze ślub z Rose. Jedzie z żoną na miesiąc miodowy do Wenecji.


Przyjeżdża do zamku Brancaster na polowanie na pardwy, mówi tam o planowanej przeprowadzce do Nowego Jorku, gdzie dostał ofertę dobrej pracy. Na święta przyjeżdża do Downton, Rose uczy go tradycji obchodzenia Bożego Narodzenia i kolęd. Wyjeżdża z Rose do Ameryki, gdzie na świat przychodzi ich córka.


Sezon 6


Przyjeżdża z Rose do Downton na ślub Edith i Bertie'ego. Zostaje także na święta i Nowy Rok.

Ephraim Atticus Aldridge - powiązania postaci Downton Abbey

Ephraim Atticus Aldridge
Ephraim Atticus Aldridge - Downton Abbey Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Matt Barber

Ephraim Atticus Aldridge - Opinie

5 + 2 =

Downton Abbey - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne