Fot: Paolo Omero / Shutterstock.com

Alfred Nugent - Downton Abbey


9 głosy
Downton Abbey
Oceń film
4.67

Alfred Nugent

BIOGRAFIA Matt Milne

CHARAKTERYSTYKA


Siostrzeniec Sarah O'Brien, zatrudniony jako służba w Downton z jej rekomendacji. Weteran I wojny światowej. Został lokajem, ale zdecydowanie bardziej pociągało go gotowanie (był kiedyś kelnerem). Dosyć sztywny, bez naturalnego wdzięku, pozostaje pod mocnym wpływem ciotki, ogólnie zresztą łatwo nim manipulować. Na pewno bardzo się stara sumiennie wykonywać obowiązki, jest pracowity i nie chce z nikim pozostawać w złych stosunkach.


WYGLĄD


Mężczyzna przed 30., bardzo wysoki, na pewno ponad 190 cm, mocno zbudowany. Ma krótkie włosy koloru ciemnomiedzianego.


BIOGRAFIA


Sezon 3


Zostaje przedstawiony jako nowy lokaj z polecenia Sarah. Carson początkowo nie chce go przyjąć, uważając, że brak mu doświadczenia. W jego sprawie interweniuje Cora i zostaje przyjęty. Zapewnia Carsona, że będzie się starał. Ściera się z Thomasem, ale ciotka zapewnia go, że da sobie radę. Obsługuje Crawleyów, ale jego odmienne od miejscowych techniki podawania dań wzbudzają sprzeciw Carsona. Zostaje nieoficjalnym kamerdynerem Toma, którego nie chce obsługiwać ani Carson, ani Thomas.


Staje się przyczyną sporu między Sarah a Thomasem – ciotka chciała jego awansu na kamerdynera Matthew, o którą to pozycję latami zabiegał Thomas. Za sprawą Thomasa pali garnitur Matthew, robi też wiele błędów podczas podawania do stołu. Zostaje faworytem Marthy podczas jej odwiedzin w Downton. Rozpoczyna romans z pokojówką Marthy, panną Reed. Carson uczy go bycia dobrym lokajem.


Nakrywa Thomasa na całowaniu Jimmy'ego, mówi o tym ciotce, a potem z jej polecenia dzwoni na policję. Robert przekonuje go, aby zeznał policji, że się pomylił. Interesuje się sprawami kuchennymi, jest blisko z panią Patmore. Zaczyna romans z Ivy, w nim kocha się potajemnie Daisy.


Sezon 4


Rywalizuje z Jimmym o względy Ivy. Kiedy Sarah znika w nocy bez słowa, publicznie krytykuje ją przed Carsonem i panią Patmore. Szukając Ivy, nakrywa ją całującą się z Jimmym. Postanawia odejść i wziąć udział w konkursie kulinarnym w hotelu Ritz w Londynie. Dostaje list, że nie został zakwalifikowany, pocieszają go Carson, pani Patmore i pani Hughes.


Okazuje się, że jeden z wybranych musiał zrezygnować i Alfred dostał się na jego miejsce. Wyjeżdża do Londynu. Przyjeżdża w odwiedziny, oświadcza się Ivy, ale zostaje odrzucony. Daisy wyznaje mu swoje uczucia, Alfred chce żeby zostali przyjaciółmi. Wiadomo, że potem dostał pracę w Ritzu i zaczął robić karierę jako kucharz.

Alfred Nugent - powiązania postaci Downton Abbey

Alfred Nugent
Alfred Nugent - Downton Abbey Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com
Aktor: Matt Milne
Profesja: służący

Alfred Nugent - Opinie

10 + 3 =

Downton Abbey - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne