Fot: lev radin / Shutterstock.com

Skye Carlson

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Drugoplanowa bohaterka serialu „Wielkie kłamstewka”, grana przez Chloe Coleman. Córka Bonnie Carlson i Nathana Carlsona. Przyrodnia siostra Abigail Carlson. Pochodzi z rodziny mieszanej rasowo. Uczęszcza do szkoły podstawowej Otter Bay. Jest z natury bezkonfliktowa. Bardzo kocha swoich rodziców.


WYGLĄD


Skye jest brązowooką szatynką. Nosi fryzurę afro. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Skye Carlson rozpoczyna pierwszą klasę w szkole podstawowej Otter Bay, w której podczas dnia integracyjnego dochodzi do niepokojącego incydentu. Okazuje się, że jeden z chłopców skrzywdził Amabellę Klein. Dziewczynka twierdzi, że winnym jest Ziggy Chapman. Skye martwi się o Amabellę.  Pojawia się na jej imprezie urodzinowej, mimo że część jej kolegów i koleżanek jest nieobecna. Skye i Chloe Mackenzie próbują pogodzić Amabellę i Ziggy’ego. Przeprosiny przyjmują formę pocałunku, przez co rodzice Skye zostają wezwani do szkoły na rozmowę z dyrektorem. Bonnie Carlson jest zszokowana udziałem swojej córki w kontrowersyjnym zdarzeniu. Uważa, że Skye nigdy nie poparłaby niechcianego dotyku.


Sezon 2


Skye rozpoczyna drugą klasę szkoły podstawowej. Jest zmartwiona stanem psychicznym swojej matki, która od dłuższego czasu zdaje się być nieobecna, a także unika rozmów ze swoją córką i mężem. Skye usiłuje zrobić wszystko, aby pocieszyć Bonnie. Do domu Carlsonów przyjeżdżają dziadkowie dziewczynki. Nathan ma nadzieję, że matka Bonnie, Elizabeth, uszczęśliwi jego żonę. W trakcie pobytu w Monterey Elizabeth traci przytomność i trafia do szpitala. Skye często składa wizyty swojej babci.


 

Pełna biografia »

Skye Carlson - powiązania postaci

Skye Carlson
Fot: lev radin / Shutterstock.com
Aktor: Chloe Coleman
Ojciec: Nathan Carlson
Matka: Bonnie Carlson
Siostry: Abigail Carlson (przyrodnia)

Skye Carlson - Opinie

7 + 5 =

Wielkie kłamstewka - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne