Fot: lev radin / Shutterstock.com

Abigail Carlson

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Drugoplanowa bohaterka serialu „Wielkie kłamstewka”, grana przez Kathryn Newton. Córka Madeline Mackenzie i Nathana Carlsona. Przyrodnia siostra Chloe Mackenzie i Skye Carlson. Jest weganką. Uwielbia angażować się w sprawy społeczne i ekologiczne. Zależy jej na tym, aby realnie wpływać na losy świata. Chodzi na zajęcia z samoobrony i pomaga w schronisku dla bezdomnych w ramach wolontariatu. Potrafi być konfliktowa, zwłaszcza wtedy, gdy ma odmienne poglądy od swojej matki. Jest związana emocjonalnie ze swoją macochą, która pośrednio kształtuje jej światopogląd. 


WYGLĄD


Abigail jest wysoką i szczupłą blondynką. Ma długie, falowane włosy. Jej stroje stylizowane są na modę z lat 90. Lubi nosić mocny makijaż. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Abigail wdaje się w konflikt ze swoją matką, Madeline Mackenzie, którą drażni bliska więź jej córki z macochą, Bonnie Carlson. Kolejnym powodem ich kłótni jest odmienne podejście do kwestii edukacji. Abigail nie zamierza iść na studia, czego Madeline absolutnie nie akceptuje. Gdy konflikt między bohaterkami osiąga punkt kulminacyjny, Abigail postanawia wyprowadzić się z domu i zamieszkać ze swoim biologicznym ojcem, Nathanem Carlsonem, oraz jego nową rodziną.


Abigail poświęca wiele czasu na realizację tajnego projektu, o którego szczegółach nie chce rozmawiać z rodziną. W końcu jednak decyduje się przybliżyć Bonnie cel swojej pracy. Okazuje się, że Abigail, usiłując zebrać fundusze na Amnesty International, planuje sprzedać swoje dziewictwo przez Internet. Bonnie informuje o licytacji Nathana, który wpada w szał. Wspólnie decydują się przekazać wieści Madeline i jej drugiemu mężowi, Edowi. Po usłyszeniu wiadomości o projekcie, Madeline wymiotuje ze stresu. Przeprowadza rozmowę z Abigail, w trakcie której przyznaje się córce do romansu.


Sezon 2


Abigail mieszka z Nathanem, Bonnie i Skye. W dalszym ciągu nie zamierza wybrać się po szkole na studia, o czym często dyskutuje ze swoją matką. W trakcie jednej z ich rozmów Abigail porusza temat romansu Madeline. Ed przypadkiem podsłuchuje fragment ich rozmowy, co skutkuje poważnym kryzysem małżeńskim. Abigail, chcąc pomóc zrozpaczonej matce, decyduje się na powrót do domu. 


 

Pełna biografia »

Abigail Carlson - powiązania postaci

Abigail Carlson
Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Kathryn Newton
Ojciec: Nathan Carlson
Matka: Madeline Martha Mackenzie
Siostry: Chloe Mackenzie (przyrodnia)
Skye Carlson (przyrodnia)

Abigail Carlson - Opinie

8 + 7 =

Wielkie kłamstewka - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne