Doktor Martin


55 głosy
Doc Martin
Oceń film
3.85

Doktor Martin - fabułaDoktor Martin - serial o lekarzu z małego miasteczkaDoktor Martin Ellingham to lekarz, który przeniósł się z Londynu do małego miasteczka Portwenn w Kornwalii. Jest on zarówno lekarzem, jak i chirurgiem, który wykonuje wszystkie zabiegi w swoim gabinecie. Jego niezwykła osobowość i niekonwencjonalne metody leczenia często wywołują konflikty z mieszkańcami miasteczka.

Postacie w serialuGłównym bohaterem serialu jest Doktor Martin Ellingham, który jest zarówno lekarzem, jak i chirurgiem. Jego asystentką jest Louisa Glasson, która jest jego najlepszą przyjaciółką i wspiera go w trudnych sytuacjach. Innymi ważnymi postaciami są: Al Large, który jest właścicielem pubu w Portwenn, oraz Penhale, który jest policjantem w mieście.

Fabuła serialuSerial skupia się na codziennym życiu Doktora Martina Ellinghama w małym miasteczku Portwenn. Każdy odcinek opowiada o jego pracy jako lekarza i chirurga, a także o jego relacjach z mieszkańcami miasteczka. Serial pokazuje, jak Doktor Martin radzi sobie z trudnymi sytuacjami, z którymi musi się zmierzyć, oraz jak jego niekonwencjonalne metody leczenia wpływają na jego relacje z mieszkańcami miasteczka.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Doktor Martin obsada
Doktor Martin
Kategoria: Seriale
Gatunek: Komediowy, Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 45 min.
Reżyseria: Ben Bolt
Scenariusz: Dominic Minghella i inni
Produkcja: Wielka Brytania
Premiera: 2 września 2004

Doktor Martin - gdzie obejrzeć

od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Doktor Martin - Opinie

1 + 4 =
edek, 2022-02-08 16:57:27
Nie mówię o ostatnich odcinkach wiadomo nowości kosztują za coś telewizja musi żyć ale tak stare odcinki powinny być za darmo. 2004r odpłatnie to zdzierstwo. Odpowiedz
he, 2022-05-14 08:32:54
ale chociaż dali a inne wielkie komerycyjne dziady nie dali ci nawet tego, nie masz racji

Doktor Martin - polecane w tej kategorii

Doktor Martin - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne