Czarownik i biały wąż


2 głosy
Bai She Chuan Shuo
Oceń film
4.00

Czarownik i biały wąż - fabułaFabuła filmu "Czarownik i biały wąż"Film "Czarownik i biały wąż" to opowieść o młodym czarodzieju, który musi stawić czoła złemu wężowi. Głównym bohaterem jest młody czarodziej, imieniem Kaito. Kaito jest zdeterminowany, by ocalić swoją rodzinę i przyjaciół przed złem, które nadciąga.

Przyjaciele KaitoKaito ma wielu przyjaciół, którzy wspierają go w jego misji. Są to: jego przyjaciel, młody wojownik, imieniem Ryu; jego ukochana, dziewczyna o imieniu Mai; oraz jego najlepszy przyjaciel, który jest również czarodziejem, imieniem Shun.

Przeciwnicy KaitoKaito staje naprzeciwko wielu przeciwników. Największym z nich jest zły wąż, który chce zniszczyć świat. Wąż ma wielu pomocników, w tym czarownika, który jest jego najbliższym współpracownikiem.

Walka KaitoKaito musi stawić czoła wielu przeciwnikom, aby ocalić swoją rodzinę i przyjaciół. Wraz z przyjaciółmi, Kaito walczy z wężem i jego pomocnikami. W końcu, dzięki swojej odwadze i magii, Kaito pokonuje węża i jego pomocników.

ZakończenieKaito i jego przyjaciele zwyciężają w walce z wężem i jego pomocnikami. Świat zostaje ocalony, a Kaito i jego przyjaciele są bohaterami. Kaito i jego przyjaciele żyją długo i szczęśliwie, a ich przygody są opowiadane przez kolejne pokolenia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Czarownik i biały wąż obsada
Czarownik i biały wąż
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sci-Fi i fantasy
Czas trwania: 100 min.
Reżyseria: Siu-Tung Ching
Scenariusz: Tan Cheung
Produkcja: Chiny, Hongkong
Premiera: 28 września 2011 (świat)

Czarownik i biały wąż - gdzie obejrzeć

7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Czarownik i biały wąż - Opinie

2 + 5 =

Czarownik i biały wąż - polecane w tej kategorii

Czarownik i biały wąż - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne