Lato w Prowansji


6 głosy
Avis de mistral
Oceń film
4.67

Lato w Prowansji - fabułaFabuła filmu "Lato w Prowansji"Film "Lato w Prowansji" to opowieść o rodzinie, która wyjeżdża na wakacje do Prowansji. Głównymi bohaterami są Jean i Marie, małżeństwo w średnim wieku, ich córka Juliette oraz jej narzeczony, Pierre.

Wyjazd do ProwansjiRodzina wyrusza w podróż do Prowansji, gdzie mają spędzić wakacje. Na miejscu okazuje się, że ich dom jest zaniedbany i zapuszczony. Jean i Marie postanawiają go odnowić, a Juliette i Pierre zaczynają poznawać okolicę.

Romantyczne wakacjeJuliette i Pierre zakochują się w sobie i spędzają romantyczne chwile w Prowansji. Jean i Marie zaś zaczynają odkrywać uroki regionu i poznawać jego mieszkańców. Wkrótce okazuje się, że ich dom jest związany z przeszłością rodziny.

Tajemnica domuRodzina odkrywa, że ich dom był kiedyś własnością przodków Juliette. Postanawiają odnaleźć skarby, które miały zostać ukryte w domu. Wkrótce odkrywają, że skarby są związane z tajemniczą postacią, która mieszkała w domu wiele lat temu.

ZakończenieRodzina postanawia odnaleźć tajemniczą postać i odkryć, co się stało z jej skarbami. Wkrótce odkrywają, że skarby są związane z historią ich rodziny. Wszyscy odnajdują szczęście i spokój, a Jean i Marie postanawiają zostać w Prowansji na stałe.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Lato w Prowansji obsada
Lato w Prowansji
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Komedia
Czas trwania: 99 min.
Reżyseria: Rose Bosch
Scenariusz: Rose Bosch
Produkcja: Francja
Premiera: 26 czerwca 2015 (Polska)
2 kwietnia 2014 (świat)

Lato w Prowansji - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Lato w Prowansji - Opinie

2 + 4 =

Lato w Prowansji - polecane w tej kategorii

Lato w Prowansji - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne