Berlin Calling


1 głosy
Berlin Calling
Oceń film
2.00

Berlin Calling - fabułaFabuła filmu "Berlin Calling"Film "Berlin Calling" to opowieść o muzyku, który wyrusza w podróż po Berlinie, aby odnaleźć siebie. Głównym bohaterem jest DJ Ickarus, który jest uznanym producentem muzycznym. Jego muzyka jest słuchana na całym świecie, a on sam jest uważany za jednego z najbardziej utalentowanych producentów muzycznych.

KryzysIckarus zaczyna mieć problemy ze swoją muzyką i zaczyna tracić kontrolę nad swoim życiem. Jego kariera zaczyna się sypać, a on sam zaczyna mieć problemy z alkoholem i narkotykami. Wkrótce zostaje zatrzymany przez policję i trafia do szpitala psychiatrycznego.

OdrodzeniePo wyjściu ze szpitala Ickarus postanawia odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Z pomocą swojej dziewczyny, Paula, Ickarus zaczyna pracować nad nowymi utworami. Wkrótce jego muzyka zaczyna zdobywać uznanie i Ickarus zaczyna odzyskiwać swoją dawną popularność.

ZakończenieFilm kończy się wielkim koncertem, na którym Ickarus prezentuje swoje nowe utwory. Jego muzyka spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności, a Ickarus odzyskuje swoją dawną pozycję. Film kończy się sceną, w której Ickarus i Paula wychodzą razem z koncertu, zadowoleni z tego, co osiągnęli.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Berlin Calling obsada
Berlin Calling
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy, Muzyczny
Czas trwania: 105 min.
Reżyseria: Hannes Stöhr
Scenariusz: Hannes Stöhr
Produkcja: Niemcy
Premiera: 19 czerwca 2009 (Polska)
8 sierpnia 2008 (świat)

Berlin Calling - gdzie obejrzeć

od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj
30 zł
w pakiecie
Oglądaj

Berlin Calling - Opinie

6 + 6 =

Berlin Calling - polecane w tej kategorii

Berlin Calling - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne