Jesteś Bogiem


1 głosy
Jesteś Bogiem
Oceń film
1.00

Jesteś Bogiem - fabułaFabuła filmu "Jesteś Bogiem"Film "Jesteś Bogiem" opowiada historię rapera Magika, który wraz ze swoim zespołem Paktofoniki, stara się zaistnieć na polskiej scenie hip-hopowej. Magik jest zdeterminowany, by zostać gwiazdą i wyrazić swoje przekonania w swojej muzyce.

PostacieGłównym bohaterem filmu jest Magik, w którego wciela się Piotr Rogucki. Jego zespół Paktofoniki tworzą: Rahim, w którego wciela się Marcin Kowalczyk, Fokus, w którego wciela się Tomasz Lubert oraz Sobota, w którego wciela się Tomasz Jachimek.

Rozwój wydarzeńMagik i jego zespół Paktofoniki zaczynają od małych koncertów w lokalnych klubach. Ich muzyka szybko zyskuje popularność, a ich koncerty są coraz bardziej zatłoczone. Magik i jego zespół zaczynają występować na większych scenach, a ich muzyka staje się coraz bardziej znana.

Magik i jego zespół zaczynają zdobywać coraz większą popularność, ale jednocześnie zaczynają mieć problemy z policją i lokalnymi gangami. Magik i jego zespół muszą stawić czoła wielu przeciwnościom, aby osiągnąć sukces.

ZakończenieMagik i jego zespół Paktofoniki ostatecznie osiągają sukces i stają się jednymi z najbardziej znanych i cenionych raperów w Polsce. Film kończy się sceną, w której Magik i jego zespół występują na jednym z największych festiwali muzycznych w Polsce.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Jesteś Bogiem obsada
Jesteś Bogiem
Kategoria: Filmy
Gatunek: Biograficzny, Muzyczny, Dramat
Czas trwania: 124 min.
Reżyseria: Leszek Dawid
Scenariusz: Maciej Pisuk
Produkcja: Polska
Premiera: 7 maja 2012 (świat)

Jesteś Bogiem - gdzie obejrzeć

8 zł
za film
Oglądaj
9 zł
za film
Oglądaj
od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Jesteś Bogiem - Opinie

3 + 7 =

Jesteś Bogiem - polecane w tej kategorii

Jesteś Bogiem - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne