Riverdale - fabuła

W urokliwym miasteczku Riverdale dochodzi do makabrycznej zbrodni. Betty, Jughead, Archie i Veronica postanawiają poznać prawdę na temat śmierci młodego Jasona. Odkrycie zagadki morderstwa na zawsze odmieni losy zaangażowanych w nią osób, ale także pozostałych mieszkańców miasteczka. Wszystkie sekrety i stare konflikty wyjdą na jaw, a bohaterzy będą zmuszeni sprzeciwić się swojej rodzinie czy bliskim, aby przestępców dosięgła sprawiedliwość. Śmierć nastolatka okaże się jedynie początkiem odkrywania tajemnic Riverdale oraz niecnych zamiarów jego mieszkańców.Foto: CarlaVanWagoner / Shutterstock.com
Pełna fabuła »
Kategoria: Seriale
Gatunek: Kryminał, Dramat
Czas trwania: 45 min.
Scenariusz: Roberto Aguirre-Sacasa
Produkcja: USA
Premiera: 2017

Riverdale - zwiastuny

Riverdale - ciekawostki

  1. Serial jest adaptacją komiksów wydawnictwa Archie Comics.

  2. W USA istnieje kilka miast o nazwie Riverdale, jednak to nie w nich kręcono serial. Większość scen powstało w kanadyjskim Vancouver oraz jego okolicach.

  3. Restauracja Pop's Chock'lit Shoppe, gdzie spotykają się główni bohaterowie, była wzorowana na Rocko's Dinner, znajdującej się niedaleko Vancouver. Kręcono tam pilot serialu, a w menu znajdują się mleczne shake'i nazwane imionami bohaterów (https://rockosdiner.com/menu/).

  4. 5. sezon emitowany jest na Netflixie od stycznia 2021 r. - co tydzień jeden nowy odcinek. W sumie ma ich być 8, ostatni pojawi się na platformie w połowie marca.

Riverdale - gdzie obejrzeć

od 34 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj

Riverdale - Opinie

1 + 6 =

Riverdale - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne