Tajemnica Filmomeny


0 głosy
Philomena
Oceń film
0.00

Tajemnica Filmomeny - fabułaFabuła filmu "Tajemnica Filmomeny"Film "Tajemnica Filmomeny" to komedia romantyczna w reżyserii Petera Hedgesa. Głównymi bohaterami są Ben i Filmomena, którzy spotykają się w nietypowych okolicznościach.

Ben i FilmomenaBen jest młodym mężczyzną, który pracuje jako kurier. Jego życie jest nudne i monotonne, aż do dnia, w którym poznaje Filmomenę. Filmomena jest tajemniczą kobietą, która wygląda jakby pochodziła z innego świata. Ben i Filmomena szybko się zaprzyjaźniają i zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu.

Przygody Bena i FilmomenyBen i Filmomena wyruszają w podróż po całym kraju, aby odkryć tajemnicę jej pochodzenia. Podczas swojej wędrówki spotykają wielu ciekawych ludzi, którzy pomagają im w ich poszukiwaniach. W końcu odkrywają, że Filmomena pochodzi z innego wymiaru i jest wysłanniczką, która ma za zadanie chronić ludzi przed złem.

ZakończenieBen i Filmomena postanawiają pozostać razem i walczyć ze złem. W końcu udaje im się pokonać zło i odzyskać spokój. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Ben i Filmomena są razem i cieszą się swoim szczęściem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Tajemnica Filmomeny obsada
Tajemnica Filmomeny
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy, Komedia
Czas trwania: 93 min.
Reżyseria: Stephen Frears
Scenariusz: Steve Coogan, Jeff Pope
Produkcja: Francja, Wielka Brytania, USA
Premiera: 21 lutego 2014 (Polska)
31 sierpnia 2013 (świat)

Tajemnica Filmomeny - gdzie obejrzeć

9,90 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Tajemnica Filmomeny - Opinie

10 + 4 =

Tajemnica Filmomeny - polecane w tej kategorii

Tajemnica Filmomeny - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne