Fot: CarlaVanWagoner / Shutterstock.com

Charles Smith

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Charles jest pierwszym synem Alice Smith (Cooper) i FP Jonesa. Matka urodziła go, będąc jeszcze młodą licealistką, przez co oddała go do adopcji. FP natomiast przez większość czasu nie wiedział, że ma syna. Alice ma ogromne wyrzuty sumienia ze względu na oddanie dziecka, co sprawia, że po latach zaczyna go szukać. Charles jest także agentem FBI, który pojawia się w Riverdale, by złapać Farmę. Dzięki temu nawiązuje relację ze swoją rodziną i pomaga Betty zrozumieć jej własną naturę.
W jego rolę wciela się Wyatt Nash.


WYGLĄD


Charles jest wysoki i ma jasne włosy.


BIOGRAFIA


Sezon 3


Po niefortunnych doświadczeniach związanych z poszukiwaniem prawdy na temat Charlesa Alice i Betty są przekonane, że zginął on z ręki Chicka. Tak naprawdę jednak Charles żyje i pojawia się w Riverdale jako agent FBI, pracujący nad sprawą Farmy. Podczas służbowej wizyty w domu Jonesów Charles wyjawia prawdę na temat współpracy Alice jako informatorki FBI, dzięki której być może uda się złapać przedstawicieli sekty. Wspomina również o tym, że jest Charlesem, zaginionym synem Alice oraz bratem Betty i Jugheada.


Sezon 4


Kiedy Farma znika z Riverdale, Alice przestaje zdawać swoje raporty. Wzbudza to niepokój Charlesa i Betty, którzy martwią się, że coś jej się stało. Postanawiają wykorzystać Kevina, który wciąż utrzymuje kontakt z Fangsem, będącym w ukryciu wraz z wyznawcami Edgara. Charles jest dość sceptyczny wobec postawy Kevina i nie ufa mu, Betty jednak za niego ręczy i w końcu udaje im się zdobyć potrzebną informację. Edgar szykuje się na wojnę z FBI, co stawia jego ofiary w dużym niebezpieczeństwie. Nim FBI zdąży cokolwiek zrobić, Betty pojawia się w kryjówce sekty.


Po uratowaniu wyznawców Farmy Charles wciąż pozostaje w Riverdale. Pomaga w pracy nad nową sprawą – tajemniczymi kasetami VHS z wielogodzinnymi nagraniami domów różnych mieszkańców Riverdale, które są znajdowane na progach ich domów. Zaprasza do współpracy Betty, która ewidentnie dobrze sobie radzi w rozwiązywaniu takich zagadek. Sugeruje jej wstąpienie do programu dla kandydatów do FBI. W trakcie współpracy rodzeństwa wychodzi na jaw, że oboje mają morderczy gen, a Betty zaczyna się martwić, że jej brat może być mordercą. Odkrywa również, że jest on powiązany z Chickiem bardziej, niż myślała. Nikt jednak nie wie, że wciąż są w zmowie.


Charles pomaga Betty i Jugheadowi rozprawić się z uczniami Stonewall Prep – zdobywa o nich informacje, uczestniczy w pozorowaniu śmierci Jugheada, a później w przesłuchiwaniu Breta i Donny.

Pełna biografia »

Charles Smith - powiązania postaci

Charles Smith
Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Wyatt Nash
Ojciec: FP Jones
Matka: Alice Cooper
Bracia: Jughead Jones (przyrodni)
Siostry: Betty Cooper (przyrodnia)
Jellybean Jones (przyrodnia)
Polly Cooper (przyrodnia)

Charles Smith - Opinie

10 + 4 =

Riverdale - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne