Fot: CarlaVanWagoner / Shutterstock.com

Chuck Clayton

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Chuck jest studentem Riverdale High i należy do futbolowej drużyny Riverdale Bulldogs. Kiedy na jaw wychodzi informacja o tym, że wykorzystywał i ośmieszał uczennice szkoły, zostaje wydalony z drużyny i zawieszony jako uczeń. Po powrocie próbuje odpokutować za swoje zachowanie.
W rolę Chucka wciela się Jordan Calloway.


WYGLĄD


Chuck ma czarne krótkie włosy i ciemną karnację.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Chuck umawia się na randkę z Veronicą. Spotykają się pod barem Pop’s. Następnego dnia w mediach społecznościowych Chuck zamieszcza zdjęcie ośmieszające Veronicę i sugerujące, że doszło między nimi do stosunku. Veronica jest wyraźnie zdenerwowana i konfrontuje się z Chuckiem. Bohater jednak niespecjalnie się przejmuje jej pogróżkami, co jeszcze bardziej ją rozwściecza. Veronica i Betty postanawiają zemścić się na Chucku i doprowadzić do jego zawieszenia. Okazuje się, że wiele uczennic padło ofiarą takich zachowań ze strony chłopaków. Dziewczynom udaje się wydobyć prawdę z Chucka i znaleźć dowód obciążający uczniów. Chuck zostaje zawieszony i wydalony ze sportowej drużyny.


Po powrocie próbuje przeprosić Ethel za swoje zachowanie, jednak ich rozmowa zostaje przerwana przez zaniepokojoną Betty. Niedługo potem Chuck razem z Cheryl niszczy urodzinową imprezę, którą Betty zorganizowała dla Jugheada.


Sezon 2


Chuck zaczyna spotykać się z Josie, która początkowo podchodzi do niego z rezerwą. Pamiętając, co zrobił uczennicom, nie chce mu ufać. Szybko jednak się do siebie zbliżają i Josie ma wrażenie, że Chuck się zmienił. Niedługo po tym jednak odrzuca chłopaka, myśląc, że jest jej stalkerem.


Chuck bierze udział w wystawieniu szkolnego musicalu, chcąc zmienić swój image. Reszta aktorów i organizatorów jest wobec niego sceptyczna, lecz daje mu szansę.

Pełna biografia »

Chuck Clayton - powiązania postaci

Chuck Clayton
Fot: Eugene Powers / Shutterstock.com
Aktor: Jordan Calloway

Chuck Clayton - Opinie

1 + 10 =

Riverdale - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne