Piąta pora roku


0 głosy
Piąta pora roku
Oceń film
0.00

Piąta pora roku - fabułaFabuła filmu "Piąta pora roku"Film "Piąta pora roku" to opowieść o trzech przyjaciołach, którzy postanawiają wyruszyć w podróż po Europie. Głównymi bohaterami są: Anna, Michał i Kuba.

AnnaAnna jest młodą, ambitną dziewczyną, która marzy o zostaniu fotografem. Chce zobaczyć jak najwięcej z Europy i zrobić jak najlepsze zdjęcia.

MichałMichał jest przyjacielem Anny i Kuby. Jest bardzo odważny i nie boi się wyzwań. Jego marzeniem jest zobaczyć jak najwięcej z Europy i poznać nowych ludzi.

KubaKuba jest najmłodszym z trójki przyjaciół. Jest bardzo energiczny i pełen pomysłów. Chce wykorzystać swoją podróż, aby odkryć swoje pasje i znaleźć swoją drogę w życiu.

PodróżTrójka przyjaciół wyrusza w podróż po Europie. Podczas swojej wyprawy odwiedzają wiele pięknych miejsc, poznają nowych ludzi i doświadczają wielu przygód.

Piąta pora rokuPodczas swojej podróży przyjaciele spotykają tajemniczą postać, która mówi im o piątej porze roku. Piąta pora roku to czas, w którym można odkryć swoje marzenia i spełnić swoje pragnienia.

ZakończeniePodczas swojej podróży przyjaciele odkrywają, że piąta pora roku to czas, w którym można zrealizować swoje marzenia. Dzięki temu odkryciu Anna, Michał i Kuba są w stanie zrealizować swoje marzenia i odnaleźć swoją drogę w życiu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Piąta pora roku obsada
Piąta pora roku
Kategoria: Filmy
Gatunek: Obyczajowy, Dramat
Czas trwania: 96 min.
Reżyseria: Jerzy Domaradzki
Scenariusz: Natalia Pryzowicz
Produkcja: Polska
Premiera: 26 grudnia 2012 (Polska)
7 maja 2012 (świat)

Piąta pora roku - gdzie obejrzeć

6,90 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj

Piąta pora roku - Opinie

2 + 3 =

Piąta pora roku - polecane w tej kategorii

Piąta pora roku - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne