Fot: CarlaVanWagoner / Shutterstock.com

Clifford Blossom

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Clifford jest mężem Penelope oraz ojcem Cheryl i Jasona. Prowadzi rodzinny biznes związany ze sprzedażą syropu klonowego. Potajemnie zajmuje się także sprzedażą narkotyków, a syrop klonowy to jego przykrywka. Ma brata bliźniaka, który zniknął z Riverdale. Rodzina Blossomów ma wieloletnie powiązania z Lodge’ami. Początkowo uznano jego śmierć za samobójstwo, ostatecznie odkryto, że otruła go żona.
W rolę Clifforda wciela się Barclay Hope.


WYGLĄD


Clifford ma rude włosy, które w rzeczywistości są peruką, nosi eleganckie garnitury.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Clifford wydaje się zachowywać jak typowy ojciec, który stracił syna w niejasnych okolicznościach. Pomaga w śledztwie, chroni Cheryl, kiedy jest przesłuchiwana, domaga się sprawiedliwości. Po tym, jak miasteczko dowiaduje się o sytuacji Polly, która jest w ciąży z bliźniętami Jasona, Blossomowie interesują się dziewczyną, ze względu na swoje wnuki. Zapraszają ją do siebie, by ją ochronić przed Cooperami.


Kiedy jednak prawda wychodzi na jaw i okazuje się, że Clifford był zaangażowany w śmierć Jasona, wszystko wywraca się do góry nogami. Clifford prowadził biznes narkotykowy pod przykrywką imperium syropu klonowego, a jego syn dowiedział się o tym. W konsekwencji Clifford postanowił go zabić. Z pomocą Węży z Southside pozbył się ciała.


Wideo, na którym widać sprawcę śmierci Jasona, dostaje się do szeryfa Kellera, jednak zanim policja dotrze do domu Blossomów, Clifford popełnia samobójstwo. Później okazuje się, że został otruty przez Penelope Blossom.

Pełna biografia »

Clifford Blossom - powiązania postaci

Clifford Blossom
Aktor: Barclay Hope
Matka: Rose Blossom
Bracia: Claudius Blossom
Synowie: Jason Blossom
Córki: Cheryl Blossom

Clifford Blossom - Opinie

4 + 1 =

Riverdale - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne