W 11 - Wydział Śledczy


6 głosy
W 11 - Wydział Śledczy
Oceń film
3.17

W 11 - Wydział Śledczy - fabułaFabuła serialu "W 11 - Wydział Śledczy"Serial "W 11 - Wydział Śledczy" to polski serial kryminalny, który opowiada o pracy policjantów z Wydziału Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Warszawie. Serial skupia się na grupie policjantów, którzy są odpowiedzialni za śledztwo w sprawach zabójstw, porwań, przestępstw gospodarczych i innych przestępstw.

Główne postacieGłównymi postaciami serialu są: komisarz Robert Anioł, komisarz Zbigniew Kowalewski, komisarz Ewa Kowalska, komisarz Janusz Kowalski, komisarz Marek Nowak, komisarz Anna Nowak, komisarz Michał Nowak, komisarz Adam Nowak i komisarz Piotr Nowak.

Akcja serialuAkcja serialu skupia się na grupie policjantów z Wydziału Śledczego, którzy są odpowiedzialni za śledztwo w sprawach zabójstw, porwań, przestępstw gospodarczych i innych przestępstw. Policjanci muszą wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby rozwiązać zagadki i doprowadzić sprawców do sprawiedliwości. Serial skupia się na relacjach między policjantami, ich życiu prywatnym i ich pracy. Serial pokazuje, jak policjanci radzą sobie z trudnymi sytuacjami i jak wykorzystują swoje umiejętności, aby rozwiązać zagadki.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - W 11 - Wydział Śledczy obsada
W 11 - Wydział Śledczy
Kategoria: Seriale
Gatunek: Paradokument, Kryminał
Czas trwania: 30 min. min.
Reżyseria: Jacek Januszyk
Scenariusz: Michał Zasowski, Monika Trzósło, Mirosław Golański i inni
Produkcja: Polska
Premiera: 6 września 2004

W 11 - Wydział Śledczy - gdzie obejrzeć

od 10 zł
w pakiecie
Oglądaj

W 11 - Wydział Śledczy - Opinie

1 + 8 =

W 11 - Wydział Śledczy - polecane w tej kategorii

W 11 - Wydział Śledczy - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne