Fot: CarlaVanWagoner / Shutterstock.com

Claudius Blossom

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Claudius jest bratem bliźniakiem Clifforda Blossoma, który, by nie zginąć z ręki brata, uciekł z Riverdale. Powraca do rodzinnego miasteczka dopiero po śmierci Clifforda, żeby zaopiekować się swoją matką – Rose Blossom. Ginie z ręki Penelope Blossom
W rolę Claudiusa wciela się Barclay Hope.


WYGLĄD


Claudius jest starszym mężczyzną o brązowo-siwych włosach.


BIOGRAFIA


Sezon 2


Claudius przybywa do Riverdale na odczytanie testamentu swego brata. Wywołuje szok ze względu na podobieństwo do brata bliźniaka. Cheryl mdleje na jego widok, myśląc, że to jej ojciec. Claudius wyznaje prawdę na temat swojej przeszłości i zostaje ponownie przyjęty do Blossomów. Wraz z Penelope zaczyna spiskować przeciwko Rose Blossom, która jest dziedziczką rodzinnej fortuny. Pewnego dnia Rose spada ze schodów, za co Cheryl obwinia matkę i Claudiusa. Nie wie, że spiskują także przeciw niej.


Sezon 3


Claudius wspiera biznes Hirama Lodga i zajmuje się dystrybucją narkotyków u Sióstr Cichego Miłosierdzia, które podają je dzieciom, by lepiej nimi manipulować. Zostaje wezwany na spotkanie z Hiramem, gdzie zostaje poproszony o przejęcie funkcji szeryfa w miasteczku. Claudius początkowo nie chce przyjąć oferty, jednak zostaje zmuszony przez Hirama.


Archie, Jughead i FP Jones szykują zasadzkę na Claudiusa. Trafia on do więzienia, gdzie ginie otruty przez Penelope Blossom.

Pełna biografia »

Claudius Blossom - powiązania postaci

Claudius Blossom
Aktor: Barclay Hope
Matka: Rose Blossom
Bracia: Clifford Blossom

Claudius Blossom - Opinie

5 + 8 =

Riverdale - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne