Fot: CarlaVanWagoner / Shutterstock.com

Evelyn Evernever

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Evelyn podaje się za córkę Edgara Evernevera – guru sekty o nazwie Farma. Wraz z nim przybywa do Riverdale, gdzie zaczyna uczęszczać do liceum. Jej głównym celem jest werbowanie uczniów do sekty, ale również realna pomoc. Jest bardzo zaangażowana w życie szkoły, organizuje nawet wystawienie musicalu. Kiedy prawda na temat działalności Farmy wychodzi na jaw, Evelyn wraz z członkami sekty ucieka do kryjówki. Ostatecznie zostaje skazana za ukrytą działalność Farmy i trafia do więzienia. 
W rolę Evelyn wciela się Zoe De Grand Maison.


WYGLĄD


Evelyn ma rude włosy i jasną karnację.


BIOGRAFIA


Sezon 3


Evelyn jest ważną członkinią Farmy i uczestniczy we wszystkich spotkaniach sekty. Pojawia się także w szkole, gdzie zakłada specjalny oddział. Betty zaczyna podejrzewać, że bohaterka ma coś wspólnego z dziwnymi napadami, których uczniowie doświadczają w szkole, więc postanawia przyjrzeć się Evelyn i jej ojcu Edgarowi. Chcąc poznać guru sekty, umawia się na spotkanie. Ku jej zaskoczeniu jest on nieobecny. Podczas rozmowy z Evelyn Betty dowiaduje się, że członkowie sekty znają wszystkie sekrety jej rodziny.


Wkrótce Alice przeznacza pieniądze na studia Betty na zakup nowej siedziby dla Farmy. Evelyn postanawia podziękować Betty za hojność. Betty jest jednak zdruzgotana tym faktem. Dzięki Evelyn do sekty dołącza coraz więcej osób, także przyjaciół Betty – nawet Cheryl, która została wysłana jako szpieg, wkrótce postanawia dołączyć. W końcu Betty sama pojawia się na Farmie i udaje jej się odkryć prawdziwe zamiary Edgara. Pod wpływem tych wydarzeń Evelyn i Edgar decydują o ucieczce sekty.


Sezon 4


Evelyn jest widziana w trakcie odbierania pizzy w nowej kryjówce sekty. Nie ma świadomości, że jest obserwowana przez FBI. Edgarowi udaje się dowiedzieć, kto w ich szeregach jest szpiegiem, i decyduje przedstawić FBI swoje żądania. Kiedy Betty pojawia się w motelu z wymienionymi rzeczami, Evelyn rozpoznaje ją i uderza w głowę, w wyniku czego traci przytomność. Związuje Betty i Alice, która okazała się szpiegiem. Bohaterkom jednak udaje się uwolnić, a gdy Evelyn po nie przychodzi, to Betty atakuje Evelyn. 


Betty odwiedza Evelyn w więzieniu, kiedy dowiaduje się, że część członków została zahipnotyzowana i po usłyszeniu pewnej komendy próbują ją zabić. Evelyn potwierdza, że jest to prawdą. Betty jednak wychodzi, zanim Evelyn zdąży wypowiedzieć kluczowe słowo.


Betty ponownie odwiedza Evelyn, tym razem chce wiedzieć, czy przyszła do niej Donna. Okazuje się, że Evelyn opowiedziała jej o pobycie Betty na Farmie, przez co może grozić jej niebezpieczeństwo.


 

Pełna biografia »

Evelyn Evernever - powiązania postaci

Evelyn Evernever
Aktor: Zoe De Grand Maison
Ojciec: Edgar Evernever

Evelyn Evernever - Opinie

4 + 5 =

Riverdale - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne