Zaklinacze koni


0 głosy
Heartland
Oceń film
0.00

Zaklinacze koni - fabułaFabuła serialu "Zaklinacze koni"Serial "Zaklinacze koni" opowiada o przygodach młodej dziewczyny, Charli, która wraz z rodziną przeprowadza się do małego miasteczka na ranczu. Tam poznaje młodego chłopaka, Steva, który jest zaklinaczem koni. Razem z nim Charli uczy się, jak zaklinać konie i jak je szkolić.

PostacieGłówną postacią serialu jest Charli, młoda dziewczyna, która przeprowadza się na ranczo. Charli jest ambitna i zdeterminowana, aby nauczyć się zaklinać konie. Steve jest jej nauczycielem i przyjacielem. Jest doświadczonym zaklinaczem koni, który wie, jak wychować i szkolić konie.

Charli i Steve spotykają również innych bohaterów, takich jak jej rodzina, przyjaciele i sąsiedzi. W serialu pojawiają się również konie, które Charli i Steve muszą zaklinać i szkolić.

Wątek głównyGłównym wątkiem serialu jest nauka Charli i Steve'a, jak zaklinać i szkolić konie. Charli i Steve muszą nauczyć się, jak wychować i szkolić konie, aby mogły wykonywać różne zadania. Muszą również nauczyć się, jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami, które pojawiają się podczas zaklinania koni.

Serial opowiada również o przyjaźni i miłości, która rozwija się między Charli i Steve'em. Charli i Steve muszą również stawić czoła wyzwaniom, które pojawiają się w ich życiu.

ZakończenieSerial kończy się w momencie, gdy Charli i Steve udają się na zawody zaklinaczy koni. Tam Charli i Steve muszą zmierzyć się z innymi zawodnikami i pokazać, jak dobrze potrafią zaklinać i szkolić konie. Ostatecznie Charli i Steve odnoszą sukces i zdobywają pierwsze miejsce. Serial kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Charli i Steve zostają nagrodzeni za swoje wysiłki.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Zaklinacze koni obsada
Zaklinacze koni
Kategoria: Seriale
Gatunek: Familijny, Obyczajowy, Dramat
Czas trwania: 44 min.
Reżyseria: Grant Harvey i inni
Scenariusz: Mark Haroun i inni
Produkcja: Kanada
Premiera: 14 października 2007

Zaklinacze koni - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Zaklinacze koni - Opinie

1 + 6 =

Zaklinacze koni - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne