Fot: CarlaVanWagoner / Shutterstock.com

Valerie Brown

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Valerie jest przyjaciółką Josie i członkinią jej zespołu Josie and the Pussycats. Tworzy teksty i muzykę do ich występów. Valerie pomaga Archiemu w nauce muzyki po tym, jak Josie odrzuca jego prośbę. Ich relacja przeradza się w krótki romans, zakończony przez Valerie, gdy Archie daje się wykorzystywać Cheryl i jej rodzinie. Kiedy Josie w sekrecie rozwija swoją solową karierę, Valerie odchodzi z zespołu.
W rolę Val wciela się Hayley Law.


WYGLĄD


Valerie posiada brązowe kręcone włosy.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Kiedy Josie odrzuca prośbę Archiego, by zespół pomógł mu rozwijać pasję muzyczną, Valerie sama postanawia pomóc chłopakowi. Zaczynają razem pracować nad muzyką i tekstem utworu, który Archie ma zaśpiewać w konkursie talentów. Staje się to początkiem ich krótkiego romansu. Gdy jednak Archie zaczyna spędzać coraz więcej czasu z Cheryl i daje się omamić możliwościom, jakie rysują przed nim Blossomowie, Valerie kończy relację z chłopakiem. W wyniku kłótni z Josie opuszcza także The Pussycats, jednak bohaterkom udaje się ostatecznie pogodzić.


Sezon 2


Po tym, jak Fred Andrews zostaje postrzelony w barze Pop’s, Valerie, Josie i Melody pojawiają się w szpitalu, żeby przekazać słowa wsparcia dla Archiego.


Kiedy Josie zostaje nakryta na rozwijaniu swej solowej kariery, Valerie i Melody rezygnują z bycia w jej zespole i zrywają z nią znajomość.


 

Pełna biografia »

Valerie Brown - powiązania postaci

Valerie Brown
Fot: Eugene Powers / Shutterstock.com
Aktor: Hayley Law

Valerie Brown - Opinie

4 + 4 =

Riverdale - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne