Fot: CarlaVanWagoner / Shutterstock.com

Midge Klump

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Midge uczęszcza do Riverdale High i mieszka z matką. Należy do drużyny cheerleaderek River Vixens. Jest związana z Mossem Masonem. Ich związek pozbawiony jest jednak szczerości, gdyż oboje dopuszczają się zdrady. Razem zażywają także Jingle Jangle, popularny środek odurzający, co zwiastuje bardziej imprezową osobowość Midge. Midge ginie z ręki Czarnej Maski podczas premiery szkolnego musicalu.
W jej rolę wciela się Emilija Baranac.


WYGLĄD


Midge ma postrzępione krótkie włosy w brązowym kolorze, bladą cerę i ciemne oczy.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Midge jest już w związku z Moosem, gdy ten potajemnie romansuje z Kevinem Kellerem. Kiedy Veronica postanawia zakończyć praktykę slut-shamingu, którego dopuszczają się członkowie futbolowej drużyny liceum Riverdale, jednym z imion znalezionych w ich dzienniku podbojów jest imię Midge. Sugeruje to, że związek dwójki bohaterów rozpoczął się w dość kontrowersyjny sposób.


Sezon 2


Po postrzeleniu Freda Adrewsa Midge wraz z pozostałymi uczniami wspiera Archiego i okazuje mu wyrazy współczucia. Wkrótce to Midge wraz z Mossem zostają zaatakowani przez Czarną Maskę – po kupieniu od Reggiego Jingle Jangle udają się w odludne miejsce, by je zażyć. Kiedy Moose całuje Midge, pojawia się Czarna Maska. Moose ochrania Midge i sam zostaje postrzelony, w wyniku czego ląduje w szpitalu. Bohaterowie stają się jednymi z jego pierwszych ofiar, którym udaje się ujść z życiem. 


Kiedy Midge dowiaduje się, że Kevin nie ma z kim się spotykać, sugeruje mu randkę z jednym z nowych uczniów z zamkniętego liceum Southside – Fangsem Fogartym. Kevin jednak nie jest zainteresowany, pomimo namowy ze strony Moosa. Kiedy Midge zaczyna być podejrzliwa o relację swego chłopaka z Kevinem, słyszy, że rzekomo poznali się na lekcji biologii.


Podczas przygotowań do wystawienia musicalu „Carrie”, główna rola zostaje odebrana Cheryl Blossom i trafia do Midge. W trakcie premiery, podczas wykonywania jednego utworu, zostaje odkryte ciało Midge – przyczepione do ściany i ukrzyżowane. Obok znajduje się notatka i podpis Czarnej Maski. Jako że ostatnią osobą, jaka widziała Midge, jest Fangs, wszyscy zaczynają podejrzewać, że miał coś wspólnego z jej morderstwem.

Pełna biografia »

Midge Klump - powiązania postaci

Midge Klump
Aktor: Emilija Baranac
Data śmierci: sezon 2
Miejsce śmierci: Riverdale

Midge Klump - Opinie

9 + 8 =

Riverdale - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne