Sprawa dla dwojga


0 głosy
Je fais le mort
Oceń film
0.00

Sprawa dla dwojga - fabułaFabuła filmu "Sprawa dla dwojga"Film "Sprawa dla dwojga" to komedia romantyczna z 1999 roku w reżyserii Davida Dobkin'a. Głównymi bohaterami są Mary (Julia Roberts) i Nick (Dermot Mulroney).

Mary i NickMary jest prawniczką, która pracuje w dużej kancelarii prawnej. Nick jest właścicielem małej firmy budowlanej. Oboje są w związkach, ale nie są szczęśliwi. Mary jest zaręczona z przystojnym, ale nudnym przyjacielem z dzieciństwa, a Nick jest w związku z piękną, ale zazdrosną dziewczyną.

Spotkanie Mary i NickaMary i Nick spotykają się przypadkowo na uroczystości weselnej. Od razu się zaprzyjaźniają i zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Wkrótce zaczynają się zakochiwać.

Kłopoty Mary i NickaMary i Nick muszą zmierzyć się z wieloma problemami. Ich związki są coraz bardziej skomplikowane, a ich przyjaciele i rodziny nie są zadowoleni z ich decyzji. Muszą zmierzyć się z wieloma trudnymi wyborami i zdecydować, czy ich miłość jest wystarczająco silna, aby przetrwać.

ZakończenieMary i Nick muszą zmierzyć się z wieloma trudnymi wyborami i zdecydować, czy ich miłość jest wystarczająco silna, aby przetrwać. W końcu decydują się na szczęśliwe zakończenie i zostają razem. Film kończy się sceną, w której Mary i Nick wychodzą za mąż.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Sprawa dla dwojga obsada
Sprawa dla dwojga
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Kryminał
Czas trwania: 104 min.
Reżyseria: Jean-Paul Salomé
Scenariusz: Jean-Paul Salomé
Produkcja: Francja
Premiera: 19 września 2014 (Polska)
26 sierpnia 2013 (świat)

Sprawa dla dwojga - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Sprawa dla dwojga - Opinie

3 + 3 =

Sprawa dla dwojga - polecane w tej kategorii

Sprawa dla dwojga - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne