Fot: CarlaVanWagoner / Shutterstock.com

Moose Mason

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Moose jest uczniem Riverdale High, mieszka z ojcem, który jest wojskowym. Moose jest zawodnikiem sportowej drużyny Bulldogs. Jego najlepszym przyjacielem jest Reggie Mantle. Moose nie jest specjalnie zainteresowany nauką, swój czas spędza głównie z Midge – swoją oficjalną dziewczyną lub z Kevinem, z którym ma romans. Moose jest zagubiony, niepewny swojej orientacji, dlatego ukrywa w sekrecie romans z Kevinem, głównie ze strachu przed ojcem. Po wyprowadzce z Riverdale zaczyna uczęszczać do Stonewall Prep.
W rolę Moosa wciela się Cody Kearsley.


WYGLĄD


Moose ma brązowe włosy, jest wysoki i umięśniony.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Pomimo że Moose jest związany z Midge, zaczyna szukać nowych wrażeń i chce umawiać się z chłopakami. Podczas randki z Kevinem znajdują ciało Jasona Blossoma zatopione w rzece Sweetwater. W trakcie lekcji biologii Moose nalega, aby jego partnerem był Kevin. Kiedy próbuje umówić się z nim na wieczór, Kevin wyznaje mu, że jest w jego typie, ale ma sporo demonów i radzi mu, by trzymał się dziewczyn. 


Gdy Fred Andrews ma problem z pracownikami, Moose na prośbę Archiego pojawia się w Andrews Constructions, by ich zastąpić. Kiedy po skończonym dniu pracy wraca po zgubiony telefon, zostaje napadnięty i pobity. By zidentyfikować sprawców, Moose, Archie i Kevin wybierają się do baru Węży z Southside. 


Sezon 2


Moose prosi Reggiego o załatwienie Jingle Jangle – popularnego narkotyku, który chciała wypróbować Midge. Po udanym zakupie, w trakcie pokazu filmowego, Moose i Midge oddalają się samochodem w ustronne miejsce. Podczas gdy para się całuje, zostaje zaatakowana przez Czarną Maskę. Moose, chcąc ochronić Midge przed postrzałem, sam zostaje ranny i trafia do szpitala. W szpitalu odwiedzają go zmartwieni przyjaciele i dziewczyna. Wkrótce chłopak zdrowieje i wraca do szkoły. 


Po tragicznej śmierci Midge dochodzi do zamieszek – część uczniów obwinia Węży z Southside o śmierć dziewczyny. Po odkryciu, że Midge potajemnie spotykała się z Fangsem Fogartym, to na nim skupia się nienawiść. Kevin znajduje Moosa w toalecie, bohater przeżywa załamanie nerwowe. Kiedy Kevin próbuje go pocieszyć, zaczynają się całować.


Sezon 3


W trakcie wakacji Kevin i Moose spotykali się w sekrecie. Po powrocie do szkoły pojawia się problem w postaci ojca Moosa, który uczy w Riverdale High. Kiedy Kevin stawia Moosowi ultimatum, decyduje on o powiedzeniu ojcu prawdy na temat swojej orientacji.


Podczas randki w bunkrze Kevin i Moose zostają porwani przez Króla Gargulców i jego gang. Cheryl i Toni przychodzą chłopakom na ratunek. Okazuje się, że to ojciec Moosa przebrał się za tę postać, żeby nastraszyć syna i zmienić jego orientację. Po tych wydarzeniach Moose wyprowadza się do ciotki w Glendale.


Sezon 4


Podczas nieobecności w Riverdale Moose został zaproszony do szkoły Stonewall Prep przez pana Chippinga. Zmienia imię i stara się na nowo zacząć życie. Kiedy w szkole pojawia się Jughead, Moose prosi go o utrzymanie w tajemnicy jego przeszłości i śmierci Midge. Gdy jednak prawda wychodzi na jaw, Moose rezygnuje ze szkoły i zapisuje się do wojska.

Pełna biografia »

Moose Mason - powiązania postaci

Moose Mason
Aktor: Cody Kearsley

Moose Mason - Opinie

2 + 3 =

Riverdale - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne