Fot: CarlaVanWagoner / Shutterstock.com

Chick

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Chick podaje się za Charlesa, syna Alice Cooper i FP Jonesa, który został oddany przez matkę do adopcji. Okazuje się jednak, że w rzeczywistości nim nie jest. Charles był jego współlokatorem, a Chick postanowił wykorzystać wyrzuty sumienia matki znajomego, wcielając się w niego. Po odkryciu podstępu zostaje oddany Czarnej Masce przez Betty. Jakoś udało mu się ujść z życiem i rozpoczyna współpracę z Penelope Blossom. Ostatecznie zostaje aresztowany za swe zbrodnie i trafia do więzienia Hirama Lodga.
Rolę Chicka odgrywa Hart Denton.


WYGLĄD


Chick ma krótkie jasne włosy i duże niebieskie oczy.


BIOGRAFIA


Sezon 2


Chick przygotowuje się do pracy, kiedy w jego mieszkaniu pojawiają się Betty i Alice Cooper. W krótkiej rozmowie chłopak wyraża niechęć wobec matki. Następnego dnia Betty ponownie udaje się do mieszkania Chicka, w samą porę, by uratować go przed napastnikiem. Chick jest ranny, więc Betty zabiera go do domu, gdzie zostaje opatrzony przez Alice. Cooperowie pozwalają mu zostać na noc. Wkrótce Hal zaczyna być sceptyczny wobec pobytu chłopaka w domu i decyduje się wyprowadzić, gdy Alice lekceważy jego zdanie. Tymczasem Betty odkrywa coraz więcej faktów, dotyczących życia Chicka. Okazuje się, że podobnie jak ona ma „ciemną stronę” i może pomóc jej w radzeniu sobie z nią. Relacja Alice z synem staje się coraz bliższa, bohaterka zupełnie nie zauważa jego nietypowych zachowań.


Pewnego dnia do domu Cooperów przyjeżdża znajomy Chicka. Dochodzi do tragedii, w której Chick, chcąc ochronić Alice, zabija swego znajomego. Alice natychmiast zaczyna sprzątać ślady zbrodni i namawia do tego Betty, która niespodziewanie przychodzi do domu. Chick udaje szok i nie bierze udziału w ukrywaniu ciała. Betty i Alice decydują o porzuceniu zwłok z pomocą Jonesów. Po tym wydarzeniu atmosfera w domu Cooperów staje się coraz bardziej napięta. Betty jest jeszcze bardziej podejrzliwa wobec intruza, aż w końcu odkrywa prawdę na jego temat – Chick tylko podaje się za Charlesa, był jedynie jego współlokatorem. W złości na Chicka Betty oddaje go w ręce Czarnej Maski.


Sezon 3


Chick pojawia się na wieczerzy zorganizowanej przez Penelope Blossom dla dzieci członków byłego Klubu Midnight. Okazuje się, że współpracował on z Penelope jako jeden z królów Gargulców. W ostatnim wyzwaniu w grze Jughead musi zmierzyć się z Chickiem w walce o życie. 


Sezon 4


Przebywający w więzieniu Chick zostaje odwiedzony przez Betty, która chce wypytać go o Charlesa. Chick informuje ją, że byli parą, do momentu, gdy Charles zabił ich przyjaciela w ich wspólnym mieszkaniu. Niedługo później przychodzi do niego Charles. Bohaterowie rozmawiają o swych planach związanych z Jonesami i Cooperami.


 

Pełna biografia »

Chick - powiązania postaci

Chick
Fot: DFree / Shutterstock.com
Aktor: Hart Denton

Chick - Opinie

3 + 10 =

Riverdale - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne