U Pana Boga za piecem


15 głosy
U Pana Boga za piecem
Oceń film
3.47

U Pana Boga za piecem - fabułaFabuła filmu "U Pana Boga za piecem"Film "U Pana Boga za piecem" to komedia zrealizowana w 2007 roku. Głównymi bohaterami są: Franciszek, jego żona Jadwiga oraz ich syn Janek.

Franciszek i JadwigaFranciszek i Jadwiga są małżeństwem, które mieszka w małej wiosce. Franciszek jest gospodarzem, który prowadzi gospodarstwo rolne. Jadwiga zajmuje się domem i wychowywaniem syna.

JanekJanek jest synem Franciszka i Jadwigi. Jest młodym chłopcem, który marzy o wielkich przygodach. Chce zobaczyć świat i poznać nowych ludzi.

FabułaPewnego dnia Janek postanawia wyruszyć w podróż. Jego rodzice są zaniepokojeni, ale nie mogą go powstrzymać. Janek wyrusza w podróż, w której poznaje wielu ciekawych ludzi i odkrywa nowe miejsca.

Podczas swojej podróży Janek trafia do małej wioski, gdzie poznaje staruszkę, która mieszka w starym domu. Staruszka opowiada mu o swojej historii i o tym, jak jej dom został zniszczony przez wojnę. Janek postanawia pomóc staruszce i odnawia jej dom.

Wkrótce Janek odkrywa, że staruszka jest jego babcią, która została porzucona przez jego dziadka. Janek postanawia odnaleźć dziadka i odnowić jego relację z babcią.

W końcu Janek odnajduje dziadka i odnowia ich relację. Wszyscy są szczęśliwi, a Janek wraca do domu z nowymi doświadczeniami i wiedzą.

Film "U Pana Boga za piecem" to opowieść o miłości, przyjaźni i odwadze. To piękna historia o tym, jak małe rzeczy mogą zmienić życie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - U Pana Boga za piecem obsada
U Pana Boga za piecem
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Obyczajowy
Czas trwania: 95 min.
Reżyseria: Jacek Bromski
Scenariusz: Tadeusz Chmielewski
Produkcja: Polska
Premiera: 13 listopada 1998 (Polska)
13 listopada 1998 (świat)

U Pana Boga za piecem - gdzie obejrzeć

od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj

U Pana Boga za piecem - Opinie

8 + 3 =

U Pana Boga za piecem - polecane w tej kategorii

U Pana Boga za piecem - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne