Dziewczyna z Monako


0 głosy
Dziewczyna z Monako
Oceń film
0.00

Dziewczyna z Monako - fabułaFabuła filmu "Dziewczyna z Monako"Film "Dziewczyna z Monako" to komedia romantyczna w reżyserii Anne Fontaine. Głównymi bohaterami są: Bertrand, prawnik z Paryża, oraz Christelle, dziewczyna z Monako.

Bertrand i ChristelleBertrand jest zapracowanym prawnikiem, który wyjeżdża do Monako, aby wziąć udział w procesie sądowym. Tam poznaje Christelle, która jest dziewczyną do towarzystwa. Christelle jest bardzo zabawna i spontaniczna, a Bertrand zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia.

Romantyczna przygodaBertrand i Christelle zaczynają romantyczną przygodę. Spędzają czas na plaży, w restauracjach i na imprezach. Jednak ich związek jest skomplikowany, ponieważ Bertrand jest zamężny.

KonfliktKonflikt między Bertrandem a Christelle narasta, gdy okazuje się, że Christelle jest w ciąży. Bertrand nie chce mieć nic wspólnego z dzieckiem, a Christelle nie chce go opuścić.

Happy endNa szczęście wszystko kończy się dobrze. Bertrand i Christelle postanawiają pozostać razem i wychowywać dziecko. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym para wyjeżdża do Paryża, aby zacząć nowe życie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Dziewczyna z Monako obsada
Dziewczyna z Monako
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Komedia
Czas trwania: 95 min.
Reżyseria: Anne Fontaine
Scenariusz: Benoît Graffin, Anne Fontaine
Produkcja: Francja
Premiera: 6 marca 2009 (Polska)
10 sierpnia 2008 (świat)

Dziewczyna z Monako - gdzie obejrzeć

od 5 zł
za film
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD (opłata miesięczna)
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD HD (opłata miesięczna)
Oglądaj

Dziewczyna z Monako - Opinie

5 + 1 =

Dziewczyna z Monako - polecane w tej kategorii

Dziewczyna z Monako - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne