Wszyscy kochają Mandy Lane


0 głosy
All the Boys Love Mandy Lane
Oceń film
0.00

Wszyscy kochają Mandy Lane - fabułaMandy Lane - nastoletnia piękność


Mandy Lane to nastoletnia piękność, która wywołuje zazdrość wśród swoich rówieśników. Mandy jest nieśmiała i skromna, ale jej uroda i seksualność wywołują pożądanie wśród chłopców. Chłopcy zaczynają rywalizować o jej względy, a Mandy zaczyna czuć się coraz bardziej nieswojo.

Przyjaciele Mandy


Mandy ma trzech przyjaciół: Emmę, Garreta i Chloé. Emma jest najlepszą przyjaciółką Mandy i jedyną osobą, która wie o jej sekretach. Garret jest zakochany w Mandy, ale ona nie odwzajemnia jego uczuć. Chloé jest zazdrosna o Mandy i zazdrości jej urody.

Wycieczka na farmę


Mandy i jej przyjaciele wybierają się na wycieczkę na farmę, gdzie mają spędzić weekend. Na farmie pojawia się tajemniczy mężczyzna, który zaczyna zagadywać do Mandy. Chłopcy są zazdrośni, a Mandy czuje się coraz bardziej nieswojo.

Tajemniczy mężczyzna


Tajemniczy mężczyzna okazuje się być psychopatycznym mordercą, który zaczyna zabijać Mandy i jej przyjaciół. Mandy musi znaleźć sposób, aby uciec i powstrzymać mordercę.

Walka o przetrwanie


Mandy i jej przyjaciele walczą o przetrwanie, starając się uniknąć mordercy. W końcu Mandy odkrywa, że morderca jest jej dawnym kolegą z podstawówki. Mandy i jej przyjaciele muszą znaleźć sposób, aby go powstrzymać.

Happy end


Mandy i jej przyjaciele udaje się powstrzymać mordercę i uratować siebie. Mandy odkrywa, że jej piękno i seksualność nie są wszystkim, co ma do zaoferowania. W końcu Mandy i jej przyjaciele mogą cieszyć się szczęśliwym zakończeniem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wszyscy kochają Mandy Lane obsada
Wszyscy kochają Mandy Lane
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 87 min.
Reżyseria: Jonathan Levine
Scenariusz: Jacob Forman
Produkcja: USA
Premiera: 9 września 2006 (świat)

Wszyscy kochają Mandy Lane - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj

Wszyscy kochają Mandy Lane - Opinie

3 + 9 =

Wszyscy kochają Mandy Lane - polecane w tej kategorii

Wszyscy kochają Mandy Lane - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne