Była sobie dziewczyna


0 głosy
An Education
Oceń film
0.00

Była sobie dziewczyna - fabułaFabuła filmu "Była sobie dziewczyna"Film "Była sobie dziewczyna" opowiada historię młodej dziewczyny o imieniu Elle. Elle jest zwykłą nastolatką, która mieszka w małym miasteczku. Ma wielu przyjaciół i jest bardzo lubiana w szkole.

Elle i LeeElle poznaje Lee, który jest nowym uczniem w jej szkole. Lee jest bardzo przystojny i Elle od razu się w nim zakochuje. Lee jest bardzo zamknięty w sobie i nieufny wobec innych. Elle postanawia pomóc mu otworzyć się i zaczyna go zapraszać na różne wyjścia.

Zakazany romansElle i Lee zaczynają się spotykać i zakochują w sobie. Niestety, ich związek jest zakazany, ponieważ Lee jest starszy od Elle. Elle i Lee starają się ukrywać swój związek, ale wkrótce ich sekret wychodzi na jaw.

Koniec związkuRodzice Elle są bardzo złe na jej związek z Lee i zabraniają im się spotykać. Elle i Lee są zrozpaczeni, ale nie mają wyboru i muszą się rozstać. Elle jest załamana i zaczyna tracić nadzieję.

Happy endNa szczęście, Elle i Lee nie tracą nadziei i postanawiają walczyć o swoją miłość. W końcu udaje im się przekonać rodziców Elle i mogą znowu być razem. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Elle i Lee są szczęśliwi i wychodzą razem na przyszłość.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Była sobie dziewczyna obsada
Była sobie dziewczyna
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 95 min.
Reżyseria: Lone Scherfig
Scenariusz: Nick Hornby
Produkcja: Wielka Brytania, USA
Premiera: 8 stycznia 2009 (świat)
1 grudnia 2009 (Polska)

Była sobie dziewczyna - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
od 5 zł
za film
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD (opłata miesięczna)
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD HD (opłata miesięczna)
Oglądaj

Była sobie dziewczyna - Opinie

9 + 2 =

Była sobie dziewczyna - polecane w tej kategorii

Była sobie dziewczyna - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne