Zaginiona - fabułaFabuła filmu "Zaginiona"Film "Zaginiona" to thriller psychologiczny w reżyserii Jaume Collet-Serra. Główną bohaterką jest Liz, która wraz z mężem, Nickiem, wyjeżdża na wakacje do Meksyku. Niestety, podczas wycieczki Nick znika bez śladu. Liz postanawia go odnaleźć i wyrusza w podróż, by odkryć prawdę.

Główne postacieLiz jest główną bohaterką filmu. Jest młodą kobietą, która wyrusza w podróż, by odnaleźć swojego męża. Jest silną i odważną osobą, która nie boi się stawić czoła wszelkim przeciwnościom.

Nick jest mężem Liz. Jest biznesmenem, który wyjeżdża z żoną na wakacje do Meksyku. Niestety, podczas wycieczki znika bez śladu.

Alejandro jest detektywem, który pomaga Liz w jej poszukiwaniach. Jest doświadczonym śledczym, który wie, jak odnaleźć zaginionego.

FabułaLiz i Nick wyjeżdżają na wakacje do Meksyku. Niestety, podczas wycieczki Nick znika bez śladu. Liz postanawia go odnaleźć i wyrusza w podróż, by odkryć prawdę. Wkrótce poznaje Alejandro, doświadczonego detektywa, który pomaga jej w poszukiwaniach.

Liz i Alejandro wyruszają w podróż, by odnaleźć Nicka. Podczas swojej wyprawy odkrywają, że Nick został porwany przez gangsterów. Liz i Alejandro muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, by odnaleźć zaginionego.

W końcu Liz i Alejandro odnajdują Nicka. Okazuje się, że Nick został porwany przez gangsterów, którzy chcieli wymusić na nim okup. Liz i Alejandro muszą stawić czoła przeciwnościom, by uratować Nicka. W końcu udaje im się go uwolnić i wrócić do domu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Zaginiona obsada
Zaginiona
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller
Czas trwania: 94 min.
Reżyseria: Heitor Dhalia
Scenariusz: Allison Burnett
Produkcja: USA
Premiera: 30 marca 2012 (Polska)
21 lutego 2012 (świat)

Zaginiona - gdzie obejrzeć

30 zł
w pakiecie
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
od 9,99 zł
za film
Oglądaj
od 8 zł
za film
Oglądaj
od 4,90 zł
za film
Oglądaj

Zaginiona - Opinie

7 + 7 =

Zaginiona - polecane w tej kategorii

Zaginiona - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne